Pytanie dot. świnki morskiej

bioshock
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2010, o 12:15

Pytanie dot. świnki morskiej

Post autor: bioshock »

Hi, nie wiem co się stało moja świnka morksa a raczej była świnka morska zdechła wczoraj o 23 i nie wiem czemu miała tylko 5 lat czytałem że one żyją od 8-12 lat a ona miała 5, zaczeło się tak jakieś 2 dni temu dostała rozwolnienia, następnego dnai schudła a wczoraj niby wszystko ok aż do 18, leżała na łóżku nie chciała jeść ani chodzić i wgl. i o 23 zmarła.
Jak myślicie czy to było spowodowane starością czy może jakaś choroba? Raczej nie starość bo była można powiedzieć w średnim wieku, może się przytruła brzuch ja bolał i zdechła no już nie wytrzymała.
Za odpowiedzi z góry dziękuje.
Awatar użytkownika
anulkax7
Posty: 174
Rejestracja: 30 maja 2009, o 21:45

Re: Pytanie dot. świnki morskiej

Post autor: anulkax7 »

Skoro miała takie kłopoty żołądkowe, to pewnie niestety zmarła z powodu choroby.

Z drugiej strony świnki mają dość zróżnicowaną długość życia- zależnie od opieki nad nimi i genów. Czasem 5-6 lat to maksymalna długość życia świnki.
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

Re: Pytanie dot. świnki morskiej

Post autor: karteczka88 »

skoro świnka miala rozwolnienie to pewnie sie odwodniła i zmarła na pewno była to jakaś choroba.
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

Re: Pytanie dot. świnki morskiej

Post autor: karteczka88 »

a świnka jadła normalnie czy nie chciała jeśc? może jakis nowotwór albo zatrucie.
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości