KSIĄŻKI-Głowa i szyja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
MiodekM
Posty: 52
Rejestracja: 23 lut 2009, o 14:22

KSIĄŻKI-Głowa i szyja

Post autor: MiodekM »

Z czego polecalibyście się uczyć do kolokwium z Głowy i szyi (kier. lek.)? Warto zainwestować w książkę prof Ciszka lub podobną jej obejmjącą jedynie ten dział anatomii?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: KSIĄŻKI-Głowa i szyja

Post autor: a_niap »

Na anatomie - nie warto. Nawet asystenci jej nie polecają na tym etapie nauki.

Jesli juz osobna ksiązka to tylko część Skawiny z głowy i szyi

Do kolokwium ja jak zwykle polecam Pituchową - dział głowa i szyja w jedym miejscu, wszystko co potrzebne jest.
eee5
Posty: 49
Rejestracja: 4 sty 2009, o 17:22

Re: KSIĄŻKI-Głowa i szyja

Post autor: eee5 »

Ja się uczę z Bochenka, jak na razie nie ma większych kłopotów oprócz tego, że bardziej niż zwykle zawalone biurko, gorzej jak trzeba będzie te cztery tomiska zabrać ze sobą na święta do domu.

Asystent nam odradził Ciszka, ale według mnie to najlepiej zrobicie jak zapytacie asystenta z czego wymaga, bo może wasz akurat poleca coś z niego przeczytać(czyt. jest ambitny).
Awatar użytkownika
mahu
Posty: 99
Rejestracja: 3 lip 2010, o 11:46

Re: KSIĄŻKI-Głowa i szyja

Post autor: mahu »

wg mnie Skawina z głowy i szyi jest ok. Przynajmniej u mnie jest w niej wszystko co mówi asystent (dr Sikorska)
Awatar użytkownika
justina89
Posty: 624
Rejestracja: 19 gru 2008, o 19:22

Re: KSIĄŻKI-Głowa i szyja

Post autor: justina89 »

Ja również polecam Skawinę. Z pozostałych działów uczyłam się z Bochenka ale na głowę i szyję to naprawdę Skawina jest w porządku.
Szczególnie nerwy czaszkowe, bo z Bochenkiem to można ogłupieć z tym.
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 679
Rejestracja: 25 paź 2006, o 18:24

Re: KSIĄŻKI-Głowa i szyja

Post autor: Anex »

W Skawinie są błędy i trzeba ją weryfikować. Mi się dobrze uczyło z Ciszka, u nas z połowa grupy miała tą książkę, według mnie dobre są obrazki i schematy, które ułatwiają wyobrażenie sobie struktur i łatwiejsze zapamiętanie, a jak nie Ciszek to Bochenek, ale tam jest wszystko za bardzo porozrzucane.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości