Przewidywany próg na UJ na lekarski 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Ispana
Posty: 59
Rejestracja: 25 lut 2010, o 20:48

Re: Przewidywany próg na UJ na lekarski 2010

Post autor: Ispana »

Ja też o tym słyszałam, ale mam nadzieję, że tak nie będzie!
sebarek
Posty: 25
Rejestracja: 13 lip 2009, o 10:22

Re: Przewidywany próg na UJ na lekarski 2010

Post autor: sebarek »

dzwoniłem dziś do dziekanatu i powiedziała mi babka że jest tak samo jak w tamtym roku i nic się nie zmieniło więc chyba powiedziała prawdę:D
Medyk 300

Re: Przewidywany próg na UJ na lekarski 2010

Post autor: Medyk 300 »

W tym roku zapewne nic się nie zmieni ale za rok to już napewno się pozmienia będą chcieli już Fizykę rozszerzoną tylko tak przypuszczam ale lepiej żeby nie wprowadzali żadnych zmian

_
CM UJ KRAKÓW
vipaulinka
Posty: 3
Rejestracja: 18 sty 2011, o 19:57

Re: Przewidywany próg na UJ na lekarski 2010

Post autor: vipaulinka »

mam pytanie: czy zbiór pazdra jest rzeczywiście zbyt obszerny na maturę?
Medyk 300

Re: Przewidywany próg na UJ na lekarski 2010

Post autor: Medyk 300 »

Hej

Uważam że nie Zbiór Zadań z Krzysztofa Pazdro jest dobrze przydatny na Maturę ( tak słyszałem od innych forumowiczów) tez używam książkę Zbiór Zadań z Krzysztofa Pazdry tylko dla szkół średnich nie mam tej Brązowej książki Krzysztofa Pazdro będę właśnie kupował także Zbiór Witowskiego . Słyszałem też ze z Krzysztofa Pazdro można się bardzo dobrze przygotować na Maturę. Myślę też iż więcej zadań tym lepiej:)
Medyk 300

Re: Przewidywany próg na UJ na lekarski 2010

Post autor: Medyk 300 »

A powiedzcie Mi bo mam taki mały problem ucząc się Biologii rozszerzonej czy warto robić notatki z książki to co jest napisane w książce pisać w formie notatek w uproszczeniu. Czy warto robić ,opłaca się? Czy Wy także piszecie sobie notatki czy ogólnie uczycie się z książek?
Z góry dziękuję:)
Awatar użytkownika
Zielona cytryna
Posty: 364
Rejestracja: 20 sie 2009, o 12:05

Re: Przewidywany próg na UJ na lekarski 2010

Post autor: Zielona cytryna »

Mam bardzo ważne pytanie do Medyk 300, : dlaczego wyraz maturę piszesz przez M oraz wyraz brązowej przez B"?
Medyk 300

Re: Przewidywany próg na UJ na lekarski 2010

Post autor: Medyk 300 »

Nawet dobrze zwróciłaś uwagę ale powiem Ci dlaczego, dla Mnie ważne rzeczy jak Matura czy tez dobre i ważne podręcznik czyli pomoce naukowe które mają Mnie dobrze przygotować zawsze piszę z dużej litery nie wiem dlaczego ale tak jakoś wyszło jeśli Ci to przeszkadza to przepraszam.
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Przewidywany próg na UJ na lekarski 2010

Post autor: Mihhu »

Medyk 300 pisze:A powiedzcie Mi bo mam taki mały problem ucząc się Biologii rozszerzonej czy warto robić notatki z książki to co jest napisane w książce pisać w formie notatek w uproszczeniu. Czy warto robić ,opłaca się?

Tak.
Medyk 300

Re: Przewidywany próg na UJ na lekarski 2010

Post autor: Medyk 300 »

Dziękuję Mihhu:)

Ale liczyłem na wyczerpująca odpowiedz.
Dlaczego warto? I czy to nie jest strata czasu?
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Przewidywany próg na UJ na lekarski 2010

Post autor: Mihhu »

Żeby nie było, że odpowiadam zbyt lakonicznie.

Tak warto.







Robiąc notatki uczysz się uczysz się większe prawdopodobieństwo uzyskania dobrych procentóFF z Matury.

Łatwiej też sobie przypomnieć materiał z notatek, niż czytać cały podręcznik od nowa. Szczególnie tuż przed maturą. Taka szybsza powtórka.

Jeśli nie chce Ci się robić własnych, zawsze możesz zakupić słynne magiczne notatki Persila.
Medyk 300

Re: Przewidywany próg na UJ na lekarski 2010

Post autor: Medyk 300 »

Wole swoje. Przepraszam że zadaje takie pytania ale zadaje je dla pewności co na temat notatek myślicie:)
Dziękuje Mihhu:)
Awatar użytkownika
Zielona cytryna
Posty: 364
Rejestracja: 20 sie 2009, o 12:05

Re: Przewidywany próg na UJ na lekarski 2010

Post autor: Zielona cytryna »

Tu zgodzę się z przedmówcą. Poznańskie skrypty bardzo ułatwiają naukę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości