Z czego korzystaliście?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
uskrzydlona
Posty: 7
Rejestracja: 16 lut 2011, o 11:02

Z czego korzystaliście?

Post autor: uskrzydlona »

Witam Studentów Medycyny i nie tylko
Jeśli studiujecie na WAM jest pewne, że musieliście zdać bardzo dobrze maturę. Może podzielicie się z nami licealistami Waszymi sposobami? Chodziliście na korepetycje z biologii, chemii i fizyki? Z jakich podręczników/zbiorów korzystaliście? Jakieś rady?
Pozdrawiam
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

[Link] Z czego korzystaliście?

Post autor: lith »

Ups, rozumiem, że WAM to literówka i chodziło Ci o WUM bo inaczej to nie rozumiem maturalnego szału w 1 klasie LO

Jest sporo tematów na ten temat na forum czy to w dziale maturalnym, czy np. ten matura-2017-vt31637.htm
netke
Posty: 181
Rejestracja: 13 maja 2009, o 21:53

Re: Z czego korzystaliście?

Post autor: netke »

może Wrocławska Akademia Medyczna?
chociaż nikt tak nie mówi .
arkusze do chem, fiz. do bio - arkusze i podręczniki z nowej ery. pozdroksy
Awatar użytkownika
uskrzydlona
Posty: 7
Rejestracja: 16 lut 2011, o 11:02

Re: Z czego korzystaliście?

Post autor: uskrzydlona »

Proszę wybaczyć Nawet tutaj na forum spotykałam się z określeniem Wrocławska Akademia Medyczna, więc myślałam, że mogę użyć takie skrótu. No i oczywiście znajdujemy się na forum AM we Wrocławiu
Szał maturalny w pierwszej klasie.? hmm. po prostu stomatologia to moje marzenie, łatwo nie jest, więc po prostu chcę się nastawić na systematyczną pracę, zwłaszcza, że w szkole mamy co pół roku coś jakby próbne matury z materiału, który zdążyliśmy do tej pory omówić
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Z czego korzystaliście?

Post autor: lith »

Czyli po prostu nie rób sobie zaległości. Możesz też zerknąć na kilka matur to będziesz wiedzieć jak to w ogóle wygląda wtedy będziesz wiedziała na co zwracać uwagę.
elisse
Posty: 61
Rejestracja: 11 cze 2009, o 19:22

Re: Z czego korzystaliście?

Post autor: elisse »

Nie wiem dlaczego korepetycje i te wszystkie kursy przedmaturalne są teraz takie popularne. Szkoda pieniędzy, kup sobie kilka dobrych książek, ja np miałam testy omegi i personę i rzeczywiście chwalę:) Natomiast znam mnóstwo ludzi którzy chodzili regularnie na korepetycje czy kursy i albo się nie dostały albo studiują niestacjonarnie - oczywiście nie jest to reguła, ale za żadne pieniądze nie kupisz wiedzy. A na studiach na korepetycje nie będzie czasu.
Awatar użytkownika
biolog91
Posty: 125
Rejestracja: 7 paź 2007, o 11:57

Re: Z czego korzystaliście?

Post autor: biolog91 »

Korepetycje pomagają. To dodatkowy bodziec do nauki, bo - wiadomo - zawsze trzeba się na każdą lekcję przygotować.
Nigdy w życiu jednak korepetycje nie zastąpią indywidualnej, systematycznej pracy w domu .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości