Plusy i minusy studiowania na CMUJ

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
michaldance
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2010, o 12:37

Re: Plusy i minusy studiowania na CMUJ

Post autor: michaldance »

Czy to we Wrocku czy w Krakowie będziesz musiała się uczyć na medycynieltbezradny
Lobo
Posty: 90
Rejestracja: 2 cze 2010, o 10:25

Re: Plusy i minusy studiowania na CMUJ

Post autor: Lobo »

Z punktu widzenia auslandera - wszyscy studenci leku CMUJ, z jakimi miałem okazję zetknąć się to nadęte buce/ znerwicowane szczury, co więcej wcale szału pod względem wiedzy i umiejętności nie robią.
Awatar użytkownika
Jaenelle
Posty: 142
Rejestracja: 24 maja 2011, o 16:01

Re: Plusy i minusy studiowania na CMUJ

Post autor: Jaenelle »

Lobo pisze:Z punktu widzenia auslandera - wszyscy studenci leku CMUJ, z jakimi miałem okazję zetknąć się to nadęte buce/ znerwicowane szczury, co więcej wcale szału pod względem wiedzy i umiejętności nie robią.
To chyba charakterystyka studentów medycyny w ogóle. Nie tylko UJ-owców.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Plusy i minusy studiowania na CMUJ

Post autor: Stalowy »

Coś w tym jest, chociaż to nigdy nie jest regułą

Bywało i tak, że rozmawiam z ludźmi, pytają się z której grupy jestem. Odpowiadam, że z tej i tej ale że stoma. I w tym momencie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki: a. stoma, no tak ^^

Najbardziej urzekły nas dwa określenia jakimi nas nazywano: stomole i stomatołki

W sumie nawet obydwa się dobrze przyjęły

Mimo to na szczęście więcej znam tych dobrych ludziów z leku i trzymam się kontaktu z nimi, nie zwracając większej uwagi na resztę bęcwałów
claud88
Posty: 3
Rejestracja: 19 cze 2011, o 12:09

Re: Plusy i minusy studiowania na CMUJ

Post autor: claud88 »

Mam do sprzedania książki plus notatki z pierwszego roku ze stomy jak coś to pisać na priv

Studia super chociaż ciężkie jeżeli chodzi o kierunek, ale zdecydowanie odradzam UJ jest tu masa osób które uważają się za och i ach. Jak już ktoś się zdecyduje na nie( czego nie polecam) zdecydowanie lepszy jest Wrocław dlatego się tam przenoszę !:) Jeżeli już to stacjonarne bo Ci z niest. mają lekko mówiąc nieźle obrabiane tyłki, a po co dodatkowy stres?/
[Adka]
Posty: 48
Rejestracja: 30 maja 2011, o 14:05

Re: Plusy i minusy studiowania na CMUJ

Post autor: [Adka] »

Właśnie, zastanawiam się nad niestacjonajnymi na CMUJ, ale nie chciałabym być uważana za kogoś nadętego, czy coś w tym stylu. Może to też zależy w dużej mierze od zachowania ludzi? Jak ktoś sie nie wywyższa to nie powinien być tak traktowany. Jak dla mnie powinni się wywyższać Ci ze stacjo, bo dostali sie bez płacenia kpy forsy d
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Plusy i minusy studiowania na CMUJ

Post autor: york »

stereotypy zawsze będą funkcjonować
Awatar użytkownika
delicja
Posty: 81
Rejestracja: 3 lis 2009, o 09:12

Re: Plusy i minusy studiowania na CMUJ

Post autor: delicja »

A ja mam pytanie z nieco inne beczki- czy jest organizowany jakiś adapciak czy cuś takiego dla przyszłych studentów lekarskiego na cmuju?gt
aureliano
Posty: 163
Rejestracja: 14 cze 2010, o 10:03

Re: Plusy i minusy studiowania na CMUJ

Post autor: aureliano »

no jasne, nieśmiertelny obóz w Solinie
zdecydowanie bardzo integrujące doświadczenie
majohn
Posty: 4
Rejestracja: 1 lip 2011, o 18:21

Re: Plusy i minusy studiowania na CMUJ

Post autor: majohn »

bull shit właśnie skończyłam pierwszy rok medycyny niestacjonarnej i nie spotkałam sie z obrabianiem tyłków, a wręcz przeciwnie. Jesli macie okazje studiować niestacjonarnie to nie zastanawiać się! Asystenci są niesamowicie mili dla nas pomimo tego, że płacimy
lostmydream
Posty: 7
Rejestracja: 2 lip 2011, o 11:42

Re: Plusy i minusy studiowania na CMUJ

Post autor: lostmydream »

chciałabym się dowiedzieć jak jest w Krakowie z przeniesieniem sie z niestacjonarnej medycyny na stacjonarną, wie ktos ?
jaki przewidujecie próg w tym roku na niestancjonarną ?
michaldance
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2010, o 12:37

Re: Plusy i minusy studiowania na CMUJ

Post autor: michaldance »

Jest tak, że np. studiujesz na 1 roku na niestacjo i zdałeś na 2 i przystepujesz do rekrutacji na 1szy jak się dostaniesz na stacjo to Cie przepisuja na 2 rok
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Plusy i minusy studiowania na CMUJ

Post autor: york »

michaldance a jakie są twoje wrażenia po stomatologii w krakowie? poleciłbyś tą uczelnie czy raczej odradził?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 8 gości