Matura 2012

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Matura 2012

Post autor: Anielka »

na maturę,żeby zdać ją na ponad 90% z chemii wystarczy to co robicie w szkole i przerobienie wszystkich arkuszy(od 2005 w górę).
Wiem z autopsji cke jeśli chodzi o chemię jest tendencyjne, zadanka są miłe łatwe i przyjemne jest za mało czasu na maturce żeby dali coś trudniejszego.
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Matura 2012

Post autor: szska »

Hej, czy może jest na forum ktoś ze studentów z Wrocławia, albo po prostu jakieś osoby, które orientują się, czy ma się może zmienić rekrutacja na przyszły rok na lekarski (nie mówię o tegorocznej, tylko o tej dla rocznika 93)? Pytam, bo interesuje mnie, czy nie zamienią fizyki na matmę. Czekam na odpowiedź, ktokolwiek coś wie!
wedrowycz_ka
Posty: 283
Rejestracja: 30 cze 2010, o 16:04

Re: Matura 2012

Post autor: wedrowycz_ka »

szanoska, w maju pokazują się wymagania na następny rok.
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Matura 2012

Post autor: szska »

W maju? Wydawało mi się, że zawsze później, nigdzie nie umiałam tego znaleźć. No ale okej, skoro tak mówisz, to pewnie tak jest ( Pozostaje mi czekać.
Awatar użytkownika
wojtak
Posty: 795
Rejestracja: 22 lis 2009, o 21:33

Re: Matura 2012

Post autor: wojtak »

[at] nic się nie zmieni. Mówili na dniach otwartych 26. marca.
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Matura 2012

Post autor: szska »

Ech. Nadzieja umiera ostatnia.
Posmutniałam.
Medyk 300

Re: Matura 2012

Post autor: Medyk 300 »

Witajcie

Przygotowujecie się już do Matury mam na myśli powtórki, przerabianie zadań z licznych Zbiorów?
_

NADZIEJA+ WIARA= SUKCES
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Matura 2012

Post autor: Lektom »

Medyk 300 pisze:Witajcie

Przygotowujecie się już do Matury mam na myśli powtórki, przerabianie zadań z licznych Zbiorów?
NIE.] mam zamiar zacząć od 2 września)
Awatar użytkownika
Binkoza
Posty: 51
Rejestracja: 23 lut 2010, o 14:57

Re: Matura 2012

Post autor: Binkoza »

Eee.
Jak na razie nie powtarzam (chyba, że są to powtórzenia potrzebne na lekcje - w stylu, że jak przerabiamy układ nerwowy albo krwionośny ssaków wyższych na przykładzie człowieka to również odnosimy się jak to było w tych niższych organizmach").
Ale gromadzę sobie różnego rodzaju testy i nie-testy. Ew. robiąc coś tu z chemii na forum powtarzam.
A! I zamierzam w przyszłym tyg. zacząć robić fizykę, bo nie będę miała czasu na powtórki (biegniemy z tematami, bo jesteśmy ok. 1 rok w tył.)
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Matura 2012

Post autor: Lektom »

Binkoza pisze:Eee.
Jak na razie nie powtarzam (chyba, że są to powtórzenia potrzebne na lekcje - w stylu, że jak przerabiamy układ nerwowy albo krwionośny ssaków wyższych na przykładzie człowieka to również odnosimy się jak to było w tych niższych organizmach").
Ale gromadzę sobie różnego rodzaju testy i nie-testy. Ew. robiąc coś tu z chemii na forum powtarzam.
A! I zamierzam w przyszłym tyg. zacząć robić fizykę, bo nie będę miała czasu na powtórki (biegniemy z tematami, bo jesteśmy ok. 1 rok w tył.)
o.O pierwszy raz Cię tu widzę:-D
zamierzam w przyszłym tyg. zacząć robić fizykę"- co oznacza to robienie:P? my tez mamy straszne zaległości tylko na rozszerzeniu
Awatar użytkownika
lauraa
Posty: 52
Rejestracja: 28 sty 2011, o 20:18

Re: Matura 2012

Post autor: lauraa »

ja szumnie się zabieram do powtórek od kilku tygodni jednak z marnym skutkiem, w sumie u mnie sytuacja niemal identyczna jaka ma Binkoza,
Awatar użytkownika
Sunniva
Posty: 25
Rejestracja: 13 kwie 2011, o 15:32

Re: Matura 2012

Post autor: Sunniva »

Witam!
Matura już za rok
Kurcze jak czytam jak niektórzy się przygotowują do matury już.to normalnie eh aż nie mogę.
Ja osobiście posiadam zbiory Persony biologię i chemię. Jestem bardzo zadowolona, ale wypełniam je tylko przed sprawdzianami.niedawno zaczęłam więc jest tego nie wiele. Powtórki zaczynam od wakacji
Awatar użytkownika
Selene93
Posty: 216
Rejestracja: 16 mar 2011, o 18:16

Re: Matura 2012

Post autor: Selene93 »

Ja zamierzam w wakacje ostro pocisnąć fizykę (przygotowuję się sama), żeby nie musieć w ciągu roku poświęcać więcej czasu na nią niż na biologię i chemię ( Powtórki zacznę od września, myślę, że wcześniej nie ma sensu - i tak pewnie bym większość zapomniała i musiała robić powtórki powtórek q:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości