Matura 2012

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: Matura 2012

Post autor: Kester »

A Ty myślisz, że co Ja od września robię ?
Podobnie, jak inni, ubiegam się o przyjęcie na lekarski.
Medyk 300

Re: Matura 2012

Post autor: Medyk 300 »

Wszyscy z Nas będziemy się od wrzenia ubiegać o Lekarski by dobrze zdać Maturę i dążyć do swych marzeń to piękne uczucie:)
_
WIARA + NADZIEJA + SUKCES
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Matura 2012

Post autor: lith »

kester, a racja, przecież to wątek 2012 to w Wam się niskie progi w tym roku też opłacają ^^
Awatar użytkownika
Martuśś
Posty: 23
Rejestracja: 15 mar 2011, o 11:14

Re: Matura 2012

Post autor: Martuśś »

Zdecydowalam ,ze sprobuje swych sil piszac za rok mature z fizyki podstawowej , mam do was kochani pytanie, moglibyscie mi polecic podreczniki oraz zbiory zadan z ktorych korzystacie, rozpoczynam nauke od zupelnego ZERA , wiec przydadza mi sie podreczniki napisane jak najprostszym jezykiem. Jak myslicie jest mozliwe opanowanie fizyki P , bez korepetycji, z mega duzym samozaparciem ?
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Matura 2012

Post autor: Collo »

Co do podręczników to chyba najlepszy będzie 1-tomowy Kozielski. Jeżeli chodzi o zbiór zadań to ten K. Chyli zbiór prostych zadań z fizyki do wielu zadań są odpowiedzi z przykładowym rozwiązaniem -)

Awatar użytkownika
Binkoza
Posty: 51
Rejestracja: 23 lut 2010, o 14:57

Re: Matura 2012

Post autor: Binkoza »

D0KT0REK, czuje się obrażona - już kiedyś z tego co pamiętam odpisywałeś na mój post tyle, że dotyczący Zadań z biologii (odpowiedz i zadaj kolejne!).

Jak na razie jestem w nie-tak-głębokiej-dolnej-części-pleców. Chociaż może być lepiej.
Wreszcie ogarnęłam się z Angielskim (tak! zaczęłam się uczyć słówek! to dumne pani Wreszcie pokazałaś na co cie stać, leniwcze") a i okazuje się być naprawdę niezła z matematyki (dzięki Ci Panie, bo będę miała więcej czasu na resztę!).

Jeśli chodzi o fizykę - wciąż stan hej-ho daleko za murzynami!". W moim odczuciu. Ale dorwałam kilka repetytorii i chociaż będę starała się coś zrozumieć. Wciąż poszukuję korepetytora (i nawet chyba znalazłam), bo niestety jestem dziewczynką, której najłatwiej się uczy, gdy słucham wywodów mądrych osób).

Babka od biologii przyspieszyła trońkę, więc chyba wyrobimy się prawie-że-skończyć ten podręcznik do końca roku. Tak. Darzę ją miłością wymuszoną.

Martuśś, nie martw się o fizykę podstawę - podobno dużo oparcia na teorii (hmmm. to chyba dobrze, nie? i prawda?)

Jest późno, nie zrobiłam nic, a jak widzicie piszę pozbawione większego sensu, długie posty. I zablokowali mi dostęp do czata, gdzie najwięcej się udzielałam!ltfoch
Idę do nocnych kochanek:B+C
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Matura 2012

Post autor: Lektom »

u nas nauczyciele mówią, że większość się dostanie na te kierunki co chce:) w końcu to elitarne liceum =D

Binkoza - sorki najważniejsze, że odpowiedziałem na pytanie:p

Medyk 300 pisze:Wszyscy z Nas będziemy się od wrzenia ubiegać o Lekarski by dobrze zdać Maturę i dążyć do swych marzeń to piękne uczucie:)
_
WIARA + NADZIEJA + SUKCES
Ja Ciebie podziwiam chłopie bez kitu .
piękne uczucie pięknym, gorzej jak zabraknie punktówltlol2
Awatar użytkownika
Binkoza
Posty: 51
Rejestracja: 23 lut 2010, o 14:57

Re: Matura 2012

Post autor: Binkoza »

D0KT0REK, co mi tam. Wybaczę P

Od września? Jakoś chyba specjalnie więcej (wyłączając fizykę) nie będę się uczyć. Szczególnie, że będę musiała zaliczyć wszystkie imprezy (jak zwykle), gdzie nadrobię mój teraźniejszy okres abstynencji. Więc tak do stycznia chyba będę się nieźle bawić.

Piękne myśli o punktach. Nadzieja? Zawsze ta k*** w zielonej sukience? Ona umiera ostatnia P
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: Matura 2012

Post autor: Tomq »

Czujcie sobie nadzieję póki jesteście w liceum. Na studiach nie ma już nadziei, powołań, opatrzności, szczęścia itd
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Matura 2012

Post autor: lith »

kto nie ma szczęścia ten nie ma
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Matura 2012

Post autor: Collo »

Binkoza pisze:
Jest późno, nie zrobiłam nic, a jak widzicie piszę pozbawione większego sensu, długie posty. I zablokowali mi dostęp do czata, gdzie najwięcej się udzielałam!ltfoch
Idę do nocnych kochanek:B+C
Będziesz mogła siedzieć na czacie, jak napiszesz na forum conajmniej 50 postów Bierz się do roboty
u nas nauczyciele mówią, że większość się dostanie na te kierunki co chce:) w końcu to elitarne liceum =D
Tak, bo w rekrutacji na studia nie liczy się wynik matury, tylko to, kto do jakiego liceum chodził.
Awatar użytkownika
lauraa
Posty: 52
Rejestracja: 28 sty 2011, o 20:18

Re: Matura 2012

Post autor: lauraa »

Tak, bo w rekrutacji na studia nie liczy się wynik matury, tylko to, kto do jakiego liceum chodził.
dokładnie hehe
Medyk 300

Re: Matura 2012

Post autor: Medyk 300 »

DOKTOREK

Ty nie patrz na tą ciemną stronę jak braknie punktów to co będzie , braknąć może ale nie musi.
_
WIARA + NADZIEJA = SUKCES
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości