Matura 2012

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Matura 2012

Post autor: Lektom »

Colloportus pisze: Tak, bo w rekrutacji na studia nie liczy się wynik matury, tylko to, kto do jakiego liceum chodził.
chodziło mi tylko o sens:) że nas nauczyciele raczej wspierają a nie demotywują) nie napisałem, że uczelnie biorą pod uwagę skończone liceum-D
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Matura 2012

Post autor: Collo »

D0KT0REK pisze: chodziło mi tylko o sens:) że nas nauczyciele raczej wspierają a nie demotywują) nie napisałem, że uczelnie biorą pod uwagę skończone liceum-D
Tylko lepiej jak nauczyciele mówią ci żebyś ciężko pracował, bo daje ci to motywację do nauki. A jak mówią, że jesteś w najlepszym liceum tu wszyscy się dostają tam gdzie chcą, to raczej zniechęca do nauki
Awatar użytkownika
Acetylo
Posty: 653
Rejestracja: 22 lis 2010, o 13:54

Re: Matura 2012

Post autor: Acetylo »

Ja tak szczerze nie zwracam dużej uwagi na nauczycieli, bo gdybym ich słuchała to powinnam siedzieć i płakać, że nie poszłam na bio-chem, że mi gorzej poszedł spr z bio a to już na pewno oznacza, że matura pójdzie kiepsko itd.
Trzeba wierzyć w siebie i ludzką moc
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Matura 2012

Post autor: Lektom »

Colloportus pisze:
D0KT0REK pisze: chodziło mi tylko o sens:) że nas nauczyciele raczej wspierają a nie demotywują) nie napisałem, że uczelnie biorą pod uwagę skończone liceum-D
Tylko lepiej jak nauczyciele mówią ci żebyś ciężko pracował, bo daje ci to motywację do nauki.
oni już się o to starają żebyśmy ciężko pracowali, uwierz
Awatar użytkownika
Binkoza
Posty: 51
Rejestracja: 23 lut 2010, o 14:57

Re: Matura 2012

Post autor: Binkoza »

Pomożecie mi?
Ostatnio myślę nad tematami na maturę ustną z polskiego. I mam ogromną ochotę wykorzystać do tego celu filmy pana Burtona
Dlatego myślę nad kilkoma tematami:
Obraz społeczeństwa w filmach Tima Burtona
Romantyzm w filmach Tima Burtona.
Może macie jakieś pomysły?
Albo powiedzcie, co myślicie o tych?
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Matura 2012

Post autor: Mihhu »

generalnie wykorzystanie filmu w prezentacji to genialny pomysł.
Prezentacja ma trwać chyba 15 min jeżeli dobrze pamiętam. Włączając w to 5 minut fragmentów filmów, pozostaje nam yy chwila, tak 10 minut na treściwe nawijanie.
Z własnego doświadczenia wiem ze komisja chętnie patrzy na bajery typu LapCIop i film, jeszcze jak z dźwiękiem i kolorowy to wgl wypas.
Tylko i wyłącznie dlatego by sie przylansić powiem, że zgarnąłem pełną pulę punktów za prezentacje, czego i Wam życzę.
Awatar użytkownika
Sunniva
Posty: 25
Rejestracja: 13 kwie 2011, o 15:32

Re: Matura 2012

Post autor: Sunniva »

Również uważam, że film na maturze to dobry pomysł, masz mniej do mówienia i bardziej przyciągasz uwagę odbiorców
romantyzmto może być ciekawe
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Matura 2012

Post autor: czornydanio90 »

Witam was , weteran matury już do niej nie przystępuje jakby coś was nurtowało w sprawach organizacyjnych lub chcielibyście się dowiedzieć czegoś ciekawego o kierunku/studiowaniu etc. walcie śmiało
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Matura 2012

Post autor: szska »

czornydanio90, zazdroszczę Ci cholernie. Jak dostanę się na wymarzone studia to wygram życie :OOOOO Ale ostatnio coś wątpie w siebie i swoje możliwości C Jak pomyślę co będzie za rok o tej porze :C
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Matura 2012

Post autor: czornydanio90 »

szanoska, Pierwszy i podstawowy błąd to brak wiary w siebie , nos do góry i rozpie*&@ić ten test
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Matura 2012

Post autor: szska »

Łatwo powiedzieć, ciężej wykonać P
Awatar użytkownika
ocokaman
Posty: 24
Rejestracja: 27 sty 2011, o 15:12

Re: Matura 2012

Post autor: ocokaman »

jakby coś was nurtowało w sprawach organizacyjnych lub chcielibyście się dowiedzieć czegoś ciekawego o kierunku/studiowaniu etc. walcie śmiało

A ja mam pytanie odnośnie matury. Czy realne jest nadrobić materiał z rozszerzenia w 3 klasie mając solidne podstawy z chemii?
Awatar użytkownika
ruda_slask
Posty: 495
Rejestracja: 16 lut 2011, o 13:16

Re: Matura 2012

Post autor: ruda_slask »

ocokaman pisze:
jakby coś was nurtowało w sprawach organizacyjnych lub chcielibyście się dowiedzieć czegoś ciekawego o kierunku/studiowaniu etc. walcie śmiało

A ja mam pytanie odnośnie matury. Czy realne jest nadrobić materiał z rozszerzenia w 3 klasie mając solidne podstawy z chemii?
nie?
to troszkię dwie różne bajki. wprawdzie się zazębiają miejscami, ale.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości