stary maturzysta na medycyne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
amus
Posty: 5
Rejestracja: 28 lip 2010, o 17:08

stary maturzysta na medycyne

Post autor: amus »

witam,
jestem starym maturzystą, chciałbym w przyszłym roku startowac na medycynę. Jednak uczyłem się parę lat temu i teraz kompletnie nie wiem jaka wiedze musze posiasc aby miec szanse.
Czy zakres rozszerzony z biologii i chemii wystarczy z 3 klas szkoły średniej ,czy naukę nalezy zaczą od poziomu gimnazjum?
Pozatym prosze o spis ksiazek , wszystkich niezbednych z jakich musze posiasc wiedze. Czy moze np wszystkie podreczniki np opeonuz zakresem rozszerzonym wystarcza?
Moze ktos ma do sprzedania jakies ksiazki
pozrawiam
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: stary maturzysta na medycyne

Post autor: Collo »

amus, Na pewno nie trzeba powtarzać rzeczy z gimnazjum, wystarczy że będziesz solidnie się przygotowywał z materiału z liceum.
Co do książek maturalnych tematów jest mnóstwo na forum, wystarczy poszukać
Ania_J
Posty: 9
Rejestracja: 29 kwie 2011, o 14:21

Re: stary maturzysta na medycyne

Post autor: Ania_J »

amus - a ja trzymam za Ciebie kciuki bo udowadniasz że starsi ludzie też mogą zacząć medycyne ja mam zamiar zacząć w wieku 27 lat mimo że większość ludzi to odradza ale w końcu to nasze życie i szkoda żeby z chęci zaoszczędzenia tych 6 lata unieszczęśliwić się na resztę życia.
Uczysz się sam czy weźmiesz korki?
jarauto
Posty: 525
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:13

Re: stary maturzysta na medycyne

Post autor: jarauto »

z całym szacunkiem kolego,
ale cienko widzę Twoje aspiracje skoro nie poradziłeś sobie ze znalezieniem informacji, które są na tym, i nie tylko, forum dostępne za pomocą kilku kliknięć
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości