Weterynaria Poznan UP

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
asherry
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2011, o 17:24

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: asherry »

Jak myślicie na ile trzeba bedzie zdać mature w tym roku minimum żeby się dostać na UP w Poznaniu? Oczywiście wiem że nie da się tego przewidzieć ale bym bardzo prosiła o wasze spekulacje? Chodzi mi o zarówno pzredmiot kierunkowy ajk jezyk polski i nowożytni
Awatar użytkownika
asiaa272
Posty: 169
Rejestracja: 22 paź 2009, o 14:22

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: asiaa272 »

Byłam na drzwiach otwartych ,mówiono,iż będą potrzebowali 60 kandydatów i będzie się liczyć jeden przedmiot dodatkowy.
Awatar użytkownika
ebiologia
Posty: 281
Rejestracja: 21 lip 2010, o 15:45

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: ebiologia »

Wydaje mi się, że próg będzie wysoki, że z przedmiotu dodatkowego tzn. trzeba będzie mieć minimum 85 - 90 %
eveileb
Posty: 45
Rejestracja: 15 paź 2010, o 19:56

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: eveileb »

ebiologia pisze:Wydaje mi się, że próg będzie wysoki, że z przedmiotu dodatkowego tzn. trzeba będzie mieć minimum 85 - 90 %
Hahahaha. Kto z takim wynikiem pchalby sie akurat do poznania? Majac mozliwosc dostania sie do wawy czy wrocka? No chyba ze zdaje jeden przedmiot. to wtedy powodzenia na samych studiach
Awatar użytkownika
patkarola
Posty: 162
Rejestracja: 23 sie 2009, o 14:09

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: patkarola »

ten kto mieszka w okolicach poznania i nie myśli o tym, że nowy kierunek to może być totalna porażka. a uwierz mi- mało kto o tym myśli przed pójściem na studia. to działa na zasadzie celweterynaria, a droga do celu wydaje się być na początku nieistotna.
z tego co mi wiadomo, chętnych jest na prawdę dżo.
eveileb
Posty: 45
Rejestracja: 15 paź 2010, o 19:56

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: eveileb »

Zdaje sobie sprawe ze takie pobudki moga kierowac niektorymi, natomiast nie jestem w stanie tego zrozumiec. Nie na taki kierunek, filologia, historia, chemia, biologia itp owszem, ale medycyna?
krycha11
Posty: 12
Rejestracja: 16 wrz 2009, o 19:24

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: krycha11 »

Ja obecnie studiuje Zootechnike we Wrocławiu i rowniez tutaj mieszkam, jestem na Iroku semestrze -wiadomo 2 chcialam sie dostac w zeszłym roku na wete ale nie wyszło,dlatego poszlam na zootechnike. Jest nas tutaj mnostwo, ktorzy poprawiaja mature i chca sie dostac na wete raz jeszcze, bo ciezko jest mimo wszystko przeniesc sie ot tak i raczej nikt tak nie robil. Ja w tym roku tez probuje jeszcze raz zdaje chemie i bio ale do chemii sie bardziej przylozylam w tym roku, biologii wlaściwie wcale. Mielismy w pierwszym sem cos takiego jak religioznawstwo i biofizyka i te przedmioty sie przepisuja na wete, w tym sem mamy chemie i ona tez sie przepisuje. ale anatomia? w zyciu, ja na cwiczeniach mam tak duzy materiał a nie musze znać laciny, to wyobrazam sobie co ma weterynaria, widze zzreszta po slajdach. No i my nie mamy padlinek, raz mielismy jak poprosiłam, a weta ciagle ma wiec zootechnika to gorsza weta
A jak z tym poznaniem w koncu? bedzie liczony polski i angielski bez znaczenia na poziom x0,1 jeden i drugi czyli ang x0,1 i polski x0,1 tak? i do tego tylko biolgoia albo chemia i matma na ktoryms z poziomow x 0,8 jak roz i 0,4 jak podst? dobrze mysle? ja bede składac tam papiery zobaczymy co wyjdzie, dostane sie albo nie. przyjaciolka moja dawna tam mieszka wiec bylo by milo pozdrawiam.
krycha11
Posty: 12
Rejestracja: 16 wrz 2009, o 19:24

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: krycha11 »

ja w sumie nie mysle ze to moze byc porazka, mam jakis taki okres w zyciu ze wyjechalabym z wrocławia, poznała nowych ludzi, zaczela cos jakby od nowad
Awatar użytkownika
kamilorni
Posty: 539
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:22

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: kamilorni »

religioznawstwo na zootechnice i wecie?
Daawno się tak nie uśmiałem
krycha11
Posty: 12
Rejestracja: 16 wrz 2009, o 19:24

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: krycha11 »

Mi tez sie okazało to smieszne, ale pozniej bardziej żenujące i irytujace tym bardziej ze wyklady z tego trwały 2,5h ale zaliczenie bylo spoko na szczescied
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: Tahtimittari »

Jak ja byłam na 1 roku to nie było religioznawstwa O_O
Awatar użytkownika
kamilorni
Posty: 539
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:22

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: kamilorni »

czyli couczą o świętych krowach?
encephalon1986
Posty: 259
Rejestracja: 18 mar 2010, o 23:51

Re: Weterynaria Poznan UP

Post autor: encephalon1986 »

Na jakimś przedmiocie było o roli zwierząt w religiach.chyba na historii i deontologii wet.
Nie zmienia to faktu, że to wypełniacz czasu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości