Kto na lekarski?? 2011

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: Stabilo »

Gilgamesh88, wiele osób mówi, że nawet spadną:), ja myślę, że będą w okolicach zeszłorocznych, +/-220pkt.
iza_bel
Posty: 34
Rejestracja: 8 cze 2011, o 22:13

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: iza_bel »

hej hej : ) też zarejestrowałam się w tym roku na lekarski w szczecinie, i mam ogromną nadzieję ze próg spadnie spadnie spadnie w tym roku do okolic 210.

jestem zeszłoroczną maturzystką, poprawiałam w tym roku, ale z tego poprawiania myślę ze za wiele nie wyjdzie niestety
Awatar użytkownika
strawberry
Posty: 131
Rejestracja: 20 lip 2010, o 15:15

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: strawberry »

Niech spadnie próg
MaciekG
Posty: 105
Rejestracja: 31 sie 2010, o 16:37

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: MaciekG »

Spadnie spadnie
iza_bel
Posty: 34
Rejestracja: 8 cze 2011, o 22:13

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: iza_bel »

może było już to pytanie na wątku jakimś, ale chciałam zapytać gdzie składacie jeszcze ?

bo ja na razie obstawiłam tylko szczecin, i zastanawiam się gdzie jeszcze miała bym orientacyjnie jakąś szansę.

myślałam o bydgoszczy i olsztynie.
Asia123
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2010, o 12:34

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: Asia123 »

Hehe, ja mam 219 punktów z tamtego roku i mógłby być taki próg lub nawet ciut niższy Bo ja, tak jak koleżanka wyżej nie wiem czy cokolwiek poprawiłam (chociaż cichą nadzieję mam, że tak. Ale tak jak wielokrotnie już było pisane, z biologią nigdy nic nie wiadomo, więc się nie nastawiam tylko spokojnie czekam

A co do składania dokumentów: Ja póki co, tylko Szczecin. Zastanawiam się nad Bydgoszczą jeszcze, ale tam można się rejestrować do 4 lipca, więc jak będę znała wyniki matury i będą one w okolicach 165 punktów to wtedy się pokuszę, a jak nie to zostaję w Szczecinie Bo tak też bym chciała
Qulimbo
Posty: 96
Rejestracja: 3 lip 2008, o 10:19

[Link] Kto na lekarski?? 2011

Post autor: Qulimbo »

Hej Wam młode przyszłe koleżanki i koledzy

Jesli ktoś z Was się dostanie na PUM, to zapraszamy do Chóru jeśli wyrażacie chęć śpiewania, lubicie to robić, albo chcielibyście się nauczyć jeszcze lepiej niż dotychczas.

Chcę zwrócić uwagę na to, że bycie w chórze równa się poznaniu wielu ludzi nie tylko z kierunku, czy uczelni - ale także z całej Polski i reszty świata - w grudniu jest planowany wyjazd z koncertami do Jerozolimy, dlatego od początku w kazdy poniedziałek i środę od października będą próby i każdy chętny z Was ma okazję się załapać na naprawdę świetną przygodę ze zwiedzaniem i imprezą na poziomie. I kolejna przyjemność: zwolnienia dziekańskie zwalanijące od odrabiania ćwiczeń - w koncu lepiej przeczytać sobie temacik w swoim pokoju niż ganiać za asystentami

Tutaj macie odnośnik do str z tematem:

chor-pum-u-zapraszamy-vt33982.htm


pozdro, Mateusz
truskaweczka020
Posty: 3
Rejestracja: 4 sie 2010, o 21:48

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: truskaweczka020 »

ja mam w sumie troche glupie pewnie pytanie ale wole sie upewnic do 10 czerwca trzeba bylo wyslac podpisany formularz + dowod wplaty to oczywiste ale czy jak sie juz dostane na studia to ponownie mam wyslac wraz z innymi dokumentami ten formularz i dowod wplaty?
truskaweczka020
Posty: 3
Rejestracja: 4 sie 2010, o 21:48

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: truskaweczka020 »

pytania nie bylo juz wszystko wiem heh
Marcellina
Posty: 50
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:59

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: Marcellina »

Hej kandydaci! Jak samopoczucie? Macie jakieś prorocze sny?
Awatar użytkownika
strawberry
Posty: 131
Rejestracja: 20 lip 2010, o 15:15

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: strawberry »

Ja się boję. ale chciałabym poznać już wyniki.
Przeraża mnie to czekanie.być może będzie to trwało całe wakacje.i d**a
karolkaaaa
Posty: 101
Rejestracja: 12 cze 2011, o 12:14

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: karolkaaaa »

Ja może nie na lekarski ale sen miałam- nie udało mi się poprawić matury. Mam nadzieje że to nie był proroczy sen.
Asia123
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2010, o 12:34

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: Asia123 »

Wiecie co? Jak już się poprawia to nie ma takiego stresu.
Jeszcze tydzień.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości