Do kiedy rośnie penis?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Awatar użytkownika
kawa
Posty: 334
Rejestracja: 30 lip 2008, o 07:50

Re: Do kiedy rośnie penis?

Post autor: kawa »

wedrowycz_ka pisze:"Długość penisa jest równa trzykrotnej długości kciuka
obaliłam już ten mit
Awatar użytkownika
DMchemik
Posty: 4052
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 23:43

Re: Do kiedy rośnie penis?

Post autor: DMchemik »

A wychodziłoby na to, że u każdego ten kciuk by trzeba w innym miejscu zacząć mierzyć.
Awatar użytkownika
malgosi35
Posty: 3706
Rejestracja: 13 lut 2007, o 13:01

Re: Do kiedy rośnie penis?

Post autor: malgosi35 »

Trzeba patrzeć na nos
Jakusz
Posty: 2313
Rejestracja: 8 sty 2007, o 22:03

Re: Do kiedy rośnie penis?

Post autor: Jakusz »

Nie nos, nie kciuk.

Kolacja, spacer, zaproszenie do domu na drinka - mogą prowadzić do poznania długości penisa.
Kasia952

Re: Do kiedy rośnie penis?

Post autor: Kasia952 »

Mój mąż ma małego penisa i ogromny kompleks na jego punkcie. Długo zastanawiałam się nad tym jak mogłabym mu pomóc i w moje ręce wpadła strona: [mod] gdzie są preparaty, które mają pomóc w powiększeniu go. Jeśli więc Twój penis już więcej nie urośnie, a nie będzie Cię zadowalał, to są na to jakieś sposoby.
Krówsko
Posty: 47
Rejestracja: 14 lut 2020, o 23:01

Re: Do kiedy rośnie penis?

Post autor: Krówsko »

Zdaje się, że najszybciej rośnie w trakcie wzwodu.
Japids
Posty: 33
Rejestracja: 11 cze 2020, o 06:58

Re: Do kiedy rośnie penis?

Post autor: Japids »

Ciekaw jestem czy faktycznie tabletki moga powodowac powiekszenie penisa osobiscie marnie to widze jednak na niektorych forach ludzie sobie chwala , co wy o ty myslicie ktos moze probował ?
mille
Posty: 17
Rejestracja: 16 mar 2017, o 12:10

Re: Do kiedy rośnie penis?

Post autor: mille »

No coz. Nie spodziewaj się powiekszenia takiego jak przy operacji. Powiększenie przy tabletkach jest ale na długość max 2-3 cm.Na grubośc jakiś 1 cm. Penis nie powiekszy Ci się jak w reklamie o 8 cm. Stosowałem i trochę bylem zawiedziony w pierwszym miesiącu bo efektu nie bylo. Efekt był w drugim i trzecim miesiącu. Penis się powiekszal. Warto jest w tych miesiacach stosować żel do penisa aby nie powstały rozstępy ( są pakiety penilarge, w których jest dokładany).
Wiele zależy równiez od tego jak przyjmujesz. Trzeba spiąć pośladki i przyjmować codziennie.
parkowy
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2020, o 08:53

Re: Do kiedy rośnie penis?

Post autor: parkowy »

Akurat penilarge są jednymi z lepszych. Jest ich wiele. Co do penilarge to są na tyle bezpieczne, że są dopuszczone przez polski rejestr farmaceutyczny tak wiec jeśli już chcesz wypróbować jak na powiekszenie penisa działaja tabletki to w przypadku tych masz pewnonść, że są bezpieczne.
basia28
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 05:45

Re: Do kiedy rośnie penis?

Post autor: basia28 »

A warto jest może dokupować do tabletek penilarge ich żel? Ewentualnie jakąs pompkę alby wspomóc działanie? Będą lepsze efekty?
parkowy
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2020, o 08:53

Re: Do kiedy rośnie penis?

Post autor: parkowy »

Żel penilarge warto jest kupić ale nie z racji powiekszenia ale z racji tego,ze jak penis się powieksza to automatycznie skóra może nie wytrzymywać takiegorozciągania i mogą Ci się pojawić rozstępy. Jak będziesz stosował żęl to tych rozstępów będzie mniej. Zresztą często jest dołączany do tabletek za free. Jesli chodzi o pompkę to nie wiem. Niektorzy piszą, ze warto. Mi tam wystarczyła sama kuracja.
Japids
Posty: 33
Rejestracja: 11 cze 2020, o 06:58

Re: Do kiedy rośnie penis?

Post autor: Japids »

Ile uzyskaliscie w powiedzmy 3 miesiace? i czy to jest trwałe ?
parkowy
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2020, o 08:53

Re: Do kiedy rośnie penis?

Post autor: parkowy »

U mnie 2,5 na długości oraz 2 na grubości. Chociaż wszystko zależy tak naprawdę od konkretnego faceta. Słyszałem, że u niektórych powiekszenie jest o wiele większe. Uzyskują centrymetr więcej. Wydaje mi się,ze wszystko zależy tutaj od cech osobniczych.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość