Rekrutacja 2011/12

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
olussiaaaa
Posty: 193
Rejestracja: 11 cze 2011, o 09:42

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: olussiaaaa »

ciekawski pisze:Dzwoniłem przed chwilą do biura rekrutacji w zabrzu z pytanie kiedy pojawi się ten wzór zaświadczenia lekarskiego w zakładce badania lekarskie i bardzo miła pani poinformowała mnie że wzór już tam jest.
Ale ja szukam i go nie widzę Może wy go widzicie?
tego też jestem ciekawa czy wrzucą czy nie ? może wg nich zagrożenia dla kandydatów to są wzory ja nie wiem dziwne dziwne
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: Usagi_Tsukino »

zuzanna_konstancja pisze:to samolubne, ale.

dzięki gapom jest mniej osób na miejsce.
Zastanawiałam skąd się bierze tyle jadu u ludzi na roku, a tu go tyle jeszcze przed rozpoczęciem studiów
zuzanna_konstancja
Posty: 142
Rejestracja: 21 cze 2011, o 13:09

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: zuzanna_konstancja »

przeczytaj moje następne posty, zanim mnie ocenisz.

z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
fornix
Posty: 175
Rejestracja: 30 sie 2008, o 09:36

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: fornix »

olussia pisze:
ciekawski pisze:Dzwoniłem przed chwilą do biura rekrutacji w zabrzu z pytanie kiedy pojawi się ten wzór zaświadczenia lekarskiego w zakładce badania lekarskie i bardzo miła pani poinformowała mnie że wzór już tam jest.
Ale ja szukam i go nie widzę Może wy go widzicie?
tego też jestem ciekawa czy wrzucą czy nie ? może wg nich zagrożenia dla kandydatów to są wzory ja nie wiem dziwne dziwne
Kusi mnie żeby zadzwonić jeszcze do katowic i tam zapytać, może będą lepiej poinformowani niż w zabrzu
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: york »

okaże się,że jest jeszcze gorzej

life is brutal
Awatar użytkownika
fornix
Posty: 175
Rejestracja: 30 sie 2008, o 09:36

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: fornix »

mimi11, a Ty masz na jakim druczku to zaśw ?
sani92
Posty: 31
Rejestracja: 8 cze 2010, o 18:05

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: sani92 »

Dajcie znać, szczegolnie ludzie, ktorzy wplacili opłate rekrutacyjna w ostatnim terminie, kiedy pojawi się Wam zweryfikowane".
Boże, czemu jestem taką ciapą i robię wszystko na ostatnią chwilę
Awatar użytkownika
eNIKaTe
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2010, o 15:51

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: eNIKaTe »

Jakby ktoś potrzebował wzoru zaświadczenia (posiadam z Sosnowca ale myśle ze na innych kierunkach są podobne) to piszcie bo mam na komputerze D a skierowanie to niestety tylko w dziekanacie.
Na stronie piszą, że jednym z czynników ryzyka na każdym z kierunków jest: zagrożenia wynikającego ze stałego dużego dopływu informacji i gotowości do odpowiedzi. umarłam
olussiaaaa
Posty: 193
Rejestracja: 11 cze 2011, o 09:42

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: olussiaaaa »

eNIKaTe pisze:Jakby ktoś potrzebował wzoru zaświadczenia (posiadam z Sosnowca ale myśle ze na innych kierunkach są podobne) to piszcie bo mam na komputerze D a skierowanie to niestety tylko w dziekanacie.
Na stronie piszą, że jednym z czynników ryzyka na każdym z kierunków jest: zagrożenia wynikającego ze stałego dużego dopływu informacji i gotowości do odpowiedzi. umarłam

z Sosnowca? to ja bym była zainteresowana D to jest obojętne na jaki tam kierunek? bo ja na farmacje
Awatar użytkownika
eNIKaTe
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2010, o 15:51

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: eNIKaTe »

Tak obojętne na który kierunek podaj mi maila na pw
Awatar użytkownika
fornix
Posty: 175
Rejestracja: 30 sie 2008, o 09:36

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: fornix »

eNIKaTe dali Ci go w dziekanacie czy ściągnęłaś gdzieś ze strony ?
Awatar użytkownika
eNIKaTe
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2010, o 15:51

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: eNIKaTe »

ciekawski pisze:eNIKaTe dali Ci go w dziekanacie czy ściągnęłaś gdzieś ze strony ?
ściągnełam ze strony rok temu teraz jest nowa strona w prawdzie bardziej czytelna niż poprzednia ale tego nie umiałam tam znaleść teraz.
Onaaa
Posty: 198
Rejestracja: 24 sty 2009, o 13:33

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: Onaaa »

Jest tutaj ktoś kto ma już wynik z zeszłego roku (nie poprawiał) i próbuje w tym roku na lekarski?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości