Adresy

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ligamentum
Posty: 6
Rejestracja: 7 kwie 2011, o 14:43

Adresy

Post autor: ligamentum »

Piszę z zapytaniem, jakie przedmioty są na pierwszym roku medycyny na CMUJ oraz na jakich ulicach odbywaja sie poszczególne zajęcia.

Z góry dzięki za odpowiedź
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Adresy

Post autor: Medycyna Lwów »

jest taki coś jak przewodniki dydaktyczne na stronie uczelni - wejdź i sobie poczytaj a nie tu śmietnik robisz!
ligamentum
Posty: 6
Rejestracja: 7 kwie 2011, o 14:43

Re: Adresy

Post autor: ligamentum »

Bardzo Dziekuję za wyczerpującą, dokladną i przede wszystkim za miłe przekazanie tej informacji
Awatar użytkownika
Aszyn
Posty: 317
Rejestracja: 20 lis 2009, o 18:30

Re: Adresy

Post autor: Aszyn »

A co Ci ludzie mają powiedzieć. Ja sam szukałem, żeby dowiedzieć się gdzie być może będą zajęcia. Przeglądałem strony katedr i sprawdzałem program naucznia.

Ze sprawdzonych to na pewno na ul. Kopernika będzie zdecydowana większość zajęć. Jakiś WF na Prokocimiu, język na ul. Jagiellońskiej (jeśli nie pomyliłem ulicy). Nie studiuje na CMUJ, ale rok temu się tym interesowałem, no i mieszkałem w Krakowie.
Później zajęcia na czystej itp. Większość w okolicach rynku. Na pewno coś na Anny, czy Gołębiej.

Jeśli szukasz mieszkania to najlepiej coś na linii od Starego miasta do Prokocimia, czyli Stare miasto, Kazimierz, Podgórze (w tych sam bym szukał), potem coś w okolicy ulicy Nowosądeckiej, a potem juz zostaje nieciekawy Prokocim w którym wybrałbym akademik.
michaldance
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2010, o 12:37

Re: Adresy

Post autor: michaldance »

Aszyn pisze:język na ul. Jagiellońskiej
od września już na Grzegórzeckiej 20
sani92
Posty: 31
Rejestracja: 8 cze 2010, o 18:05

Re: Adresy

Post autor: sani92 »

Też szukałam adresów, bo zaczynam szukać mieszkania Dzięki za informacje
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości