Co mam teraz zrobić?

Biologia pełna jest ciekawostek, z którymi warto zapoznać się aby pogłębić wiedzę na temat otaczającego nas świata
zmartwiona2991
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2011, o 10:39

Co mam teraz zrobić?

Post autor: zmartwiona2991 »

Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
na
i otrzymałam znów tę datę! ((
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: Co mam teraz zrobić?

Post autor: AnnaWP »

Przypadek.
Nie ma żadnej możliwości, żeby jakikolwiek program przewidział datę śmierci co do dnia.

Jesteś jednym z przypadków, gdzie zaszedł dziwaczny zbieg okoliczności, ale takie zbiegi się zdarzają i nie ma w tym żadnego mistycyzmu.

Ogólnie takie stronki nie mają większej wartości od horoskopu w Brawo, więc można się pośmiać, ale tylko tyle. Nie ma w tym niczego prawdziwego.
Awatar użytkownika
Artur0109
Posty: 6
Rejestracja: 25 kwie 2009, o 10:34

Re: Co mam teraz zrobić?

Post autor: Artur0109 »

Totalny przypadek.

Co z tym musisz zrobić ? Nic ewentualnie możesz się pośmiać

Jednakże odnośnie wypowiedzi „AnnaW_UO” odnoszącej się do horoskopów niestety nie do końca się zgodzę. Ogólnie można powiedzieć tak, że jeśli wierzysz w horoskopy często Ci się one sprawdzają. Dlaczego ? Odpowiedź jest bardzo prosta. Jeśli w horoskopie napiszą, że dzisiaj będziesz miała dobry dzień, będziesz szczęśliwa tak będziesz sobie wmawiała, że cały dzień jesteś szczęśliwa.

Ale oczywiście coś takiego jest tylko wtedy, kiedy WIERZYSZ w te horoskopy, przepowiednie i inne.

Ale jeszcze chciałbym napisać coś o tej dacie śmierci. Nie wiem czy słyszałaś, ale było kilka przypadków, w których jakaś osoba poszła do wróżki i ta przepowiedziała im albo koniec świata, albo dzień śmierci i te osoby tak w to uwierzyły, że gdy nastał ten dzień nie mogły się pogodzić z tym, że już się pożegnały z najbliższymi, światem a tu nic. Dlatego nie wytrzymywały psychicznie i robili głupie rzeczy. Dlatego nie warto wierzyć w takie brednie, po prostu wróżki, horoskopy, programy wyliczające daty śmierci to tylko i wyłącznie bajki
Nie masz się czym przejmować Zapomnij o tym i już:)
Awatar użytkownika
Jane Doe
Posty: 967
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:22

Re: Co mam teraz zrobić?

Post autor: Jane Doe »

wróżki są cwane. Pewnie same używają tego samego algorytmu do obliczeń, co nieskomplikowany program na tych bzdurnych stronkach.
horoskopy są bardzo ogólne, dlatego zwykle się sprawdzają, nie czytaj, bo oszalejesz. Wg mnie przeszkadza to podejmować ważne decyzje, bo zamiast kierować się rozsądkiem, wierzysz babeczce, która skończyła kurs układania kart.
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: Co mam teraz zrobić?

Post autor: AnnaWP »

Artur - jasne. Mądre horoskopy i wróżby są właśnie niesprawdzalne i optymistyczne". Ale z drugiej strony - w horoskopach komuś napiszą, że czas jest zły i ogólnie kapa. Moim zdaniem nie warto na to zwracać uwagi, bo to jak z dziećmi, jak będziesz powtarzać, że jest nieśmiałe, to stanie się nieśmiałe. Wmówienie sobie.

Raz na jakimś kanale muzycznym leciały napisy, właśnie horoskop jakiś, dla par. No i wyobraźcie sobie, że napisali Maćku, Kaśka ma grzybicę!". Co za kretyn to wymyślił?!
Jakusz
Posty: 2313
Rejestracja: 8 sty 2007, o 22:03

Re: Co mam teraz zrobić?

Post autor: Jakusz »

zmartwiona2991 pisze:Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
na
i otrzymałam znów tę datę! ((
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?
Twoim problemem nie jest to, kiedy umrzesz, ani to jaka data się powtórzyła w tych przepowiedniach". Twoim problemem, jest to, że poszłaś do wróżki.
Awatar użytkownika
pb
Posty: 130
Rejestracja: 11 lip 2009, o 10:41

Re: Co mam teraz zrobić?

Post autor: pb »

Widać obydwie wróżki używają tego samego testu, który postanowiłaś sobie zrobić po wizytach u nich
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości