Studia nie mające zbyt dużego wspólnego z matmą:P

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
kamilcia
Posty: 5
Rejestracja: 7 sty 2007, o 11:25

Studia nie mające zbyt dużego wspólnego z matmą:P

Post autor: kamilcia »

Wcześniej myślalam zeby pojsc na farmacje, ale ja jestem cienka z matmy z fizyki jest troche lepiej ale najgorsza dla mnie jest matma. A na pewno na farmacji strasznie cisna te przedmioty.
Moglibyscie mi napisac jakie sa studia w ktorych nie ma za duzo matematyki oraz fizyki?
I tak z ciekawosci czy wiecie z czego trzeba zdawac mature zeby startowac na okulistyke?
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: Studia nie mające zbyt dużego wspólnego z matmą:P

Post autor: Vinci »

zeby startowac na okulistyke
biologia, chemia, fizyka na rozszerzonym, i najpierw na medycyne
A na pewno na farmacji strasznie cisna te przedmioty
nie cisną strasznie, mam znajomą na farmacji na UJ, nigdy nie byla dobra z matematyki a daje sobie tam rade. Poza tym wszystko jest do zdania, matma i fizyka tez
za duzo matematyki oraz fizyki
za duzo matematyki i fizyki nie ma na wszystkich kierunkach biologicznych, szczegolnie na uniwersytetach, na kazdej chemii jest duzo matmy, na politechnikach z matematyka i fizyką musisz sie zaprzyjaznic bo sa wszedze i zaawansowane
mil

Re: Studia nie mające zbyt dużego wspólnego z matmą:P

Post autor: mil »

Na farmacji NIE cisną z matmy. Kiedyś juŻ o tym było na forum, wystarczy poszukać w wyszukiwarce.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości