przenosiny z innej uczelni (umed lodz-------->pam)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
astral_cutler
Posty: 96
Rejestracja: 13 lis 2008, o 23:37

przenosiny z innej uczelni (umed lodz-------->pam)

Post autor: astral_cutler »

hej.
może jest na forum ktoś , kto przeniósł się z innej uczelni na pam?
mój problem jest specyficzny- studiuje w Łodzi płatnie na drugim roku, na dzienne tutaj w tym roku nie starczy punktów, natomiast z moim punktami mam wjazd na pam zagwarantowany (we wrześniu, po spadkach progów).
I tu moje pytanie- czy mam coś załatwiać wcześniej, jeszcze przed zakwalifikowaniem, czy dopiero dajmy na to 10 września wszystko z organiozwać?
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: przenosiny z innej uczelni (umed lodz-------->pam)

Post autor: Stalowy »

Najlepiej zadzwonić do dziekanatu i dostać wiadomość z pierwszej ręki, dokładnie doprecyzowaną do Twojej sytuacji. Czasem dziekanaty nie gryzą
Awatar użytkownika
astral_cutler
Posty: 96
Rejestracja: 13 lis 2008, o 23:37

Re: przenosiny z innej uczelni (umed lodz-------->pam)

Post autor: astral_cutler »

tak też zrobię, ale kwestia jest o tyle problematyczna że ja się na stacjonarne w szczecinie nie dostane ani w lipcu ani w sierpniu a dopiero we wrześniu. przenosiny poważna sprawa, zastanawiam się czy mogą np uznać że dst w drugim terminie to za mało z biologi, albo np że 8 pkt ECTS za biofizyke to za mało bo u nich ma 15 itd.lub też że w sumie W+ĆW z anatomii miałem jakoś 2/3 z tego co na pamie?

Chciałem wiedzieć jak to wygląda od kuchni, a nie jak to widzi pani Bełata Dziekanatowa (a pewnie widzi czarno, chociaż bywa tak że i one maja dobry humor, i są niemalże uczynne ) )
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: przenosiny z innej uczelni (umed lodz-------->pam)

Post autor: Medycyna Lwów »

jeżeli dostaniesz się normalnie na studia, to nieważne że byłeś na niestacjonarnych - jeżeli masz zaliczone przedmioty to powinni cię przyjąć i tamte zaliczyć bez względu na stopień.
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: przenosiny z innej uczelni (umed lodz-------->pam)

Post autor: Arnold »

czasami nie chcą przepisywać dst lub dst+
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: przenosiny z innej uczelni (umed lodz-------->pam)

Post autor: Medycyna Lwów »

u nas się praktycznie nie spotkałem z czymś takim - problemy mogą już bardziej robić jak jest bardzo duża różnica w godzinach.
Awatar użytkownika
astral_cutler
Posty: 96
Rejestracja: 13 lis 2008, o 23:37

Re: przenosiny z innej uczelni (umed lodz-------->pam)

Post autor: astral_cutler »

czyli oceny przepisuje dziekan/prodziekan czy też kierownik zakładu?

troche infantylne pytanie,
ale co mam zrozumieć pod pojęciem zliczony indeks i przebieg studiów"?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: przenosiny z innej uczelni (umed lodz-------->pam)

Post autor: Medycyna Lwów »

tych przedmiotów które były na latach które masz już zaliczone przepisuje dziekan (de facto decydując się na przyjęcie cię na wyższy rok studiów), natomiast przedmioty które będziesz mieć na roku na który się przenosisz, a które miałaś wcześniej zaliczone przepisuje bądź nie kierownik zakładu + to samo różnice programowe.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości