Przekładanie papierów- ŚUM.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
malibuu
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2011, o 17:14

Przekładanie papierów- ŚUM.

Post autor: malibuu »

Chciałam spytać jak to jest z przekładaniem papierów.
Jeżeli dostanę się na kierunek A (i złożę tam papiery), a potem się okaże, że dostałam się na kierunek B, to jak jest z przeniesieniem papierów? Wiem, że jest to wykonalne, ale chciałam zapytać jak to praktycznie wygląda. Czy po prostu z marszu wydadzą mi papiery w dziekanacie?
Mam na myśli dwa kierunki z ŚUM, więc po prostu nawet by te papiery nie wyszły z dziekanatu.

z góry dziękuję za pomoc
Awatar użytkownika
neve
Posty: 762
Rejestracja: 3 maja 2010, o 12:35

Re: Przekładanie papierów- ŚUM.

Post autor: neve »

Idziesz do biura rekrutacji kierunku A mówisz ze chcesz wyciagnac dokumenty, podpisujesz katreczke ze rezygnujesz ze studiowania na tym kierunku,oni ci daja dokumenty, jedziesz tego samego dnia do biura rekrutacji i składasz tam papiery
malibuu
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2011, o 17:14

Re: Przekładanie papierów- ŚUM.

Post autor: malibuu »

Aha, czyli nie robią problemu, że trzeba pisać pisma itp ?
Awatar użytkownika
neve
Posty: 762
Rejestracja: 3 maja 2010, o 12:35

Re: Przekładanie papierów- ŚUM.

Post autor: neve »

z tego co pamietam nic nie pisałam, powiedzialam tylko ze chce wyciagnoac papiery i tyle
malibuu
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2011, o 17:14

Re: Przekładanie papierów- ŚUM.

Post autor: malibuu »

okej, dzięki za odpowiedź
z91
Posty: 27
Rejestracja: 15 lip 2011, o 10:37

Re: Przekładanie papierów- ŚUM.

Post autor: z91 »

A jak to jest w przypadku przekładania papierów ze studiów niestacjonarnych na niestacjo na inna uczelnie? Nie robią problemów?

Chodzi mi konkretnie o przerzucenie papierow z leku z SUM do Bydgoszczy:P z góry dziękuję za odpowiedz:)
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Przekładanie papierów- ŚUM.

Post autor: york »

nie, bo w tej sytuacji zabierasz papiery z 1 uczelni i zanierasz na druga
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości