basen

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
malk
Posty: 13
Rejestracja: 13 lip 2011, o 20:56

basen

Post autor: malk »

Witam.

Od tego roku zaczynam studia na kierunku biotechnologia na śumie. W planie zobaczyłam, że w ramach WFu jest basen. Ja mam problemy zdrowotne, dokładnie ze skórą i chciałabym się dowiedzieć czy jest tutaj ktoś, kto nie pływa na basenie? Bo przypuszczam, że mogą (albo inaczej - będą) problemy z zamianą basenu na zajęcia na sali?
Awatar użytkownika
Celestyn
Posty: 181
Rejestracja: 1 mar 2007, o 10:10

Re: basen

Post autor: Celestyn »

Załatw sobie zwolnienie od lekarza - wtedy przekierują Cię na zajęcia w sali gimnastycznej.
malk
Posty: 13
Rejestracja: 13 lip 2011, o 20:56

Re: basen

Post autor: malk »

ale słyszałam ze jak ktoś ma zwolnienie lekarskie to robią się z tego problemy - to prawda? Ja od zawsze mam zwolnienia z basenu począwszy od gimnazjum, przez liceum.
xjc
Posty: 102
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:58

Re: basen

Post autor: xjc »

Problemy robią jak ktoś nie chce ćwiczyć w ogóle. A wf chyba można wybrać, więc po prostu znajdź inne zajęcia ^^

Pytanie odnośnie basenu: jak długo trwa podróż z Ligoty na zajęcia? Bo podobno to basen AWF przy ul. Francuskiej. Chcę wiedzieć po prostu, jak ustawić plan zajęć, żeby nie biec przez miasto
Awatar użytkownika
billie j.
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2009, o 13:49

Re: basen

Post autor: billie j. »

Z Ligoty na basen się jedzie jakieś 12 minut. Autobusy jeżdżą bardzo często w tamtym kierunku, więc z dojazdem nie będziesz mieć problemów. A AWF jest na Mikołowskiej nie na Francuskiej.
Arya Koan
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2011, o 18:46

Re: basen

Post autor: Arya Koan »

Jeśli wierzyć mapie google, pływalnia AWF jest przy Francuskiej, obok Sądu Okręgowego. A przy Mikołowskiej jest hala sportowa

Kod: Zaznacz cały

arenasportu.pl/osrodki/2988,i/plywalnia-awf-katowice-w-katowice
xjc
Posty: 102
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:58

Re: basen

Post autor: xjc »

Uff, krótki basen, czyli nie utopię się w połowie długości

(PS i tak się zgubię sama nie wierzę, że się piszę na cotygodniowe dojazdy do centrum)
Arya Koan
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2011, o 18:46

Re: basen

Post autor: Arya Koan »

Ja tam i tak będę codziennie dojeżdżać z centrum na Ligotę, bo mieszkanie mam w centrum
A z tym basenem to trochę już zgłupiałam, bo na forum wlk.co.cc ktoś rok temu napisał, że na Mikołowskiej też jest basen i to tam lekarski ma zajęcia
Awatar użytkownika
billie j.
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2009, o 13:49

Re: basen

Post autor: billie j. »

Bo basen jest na Mikołowskiej, nie na Francuskiej
Arya Koan
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2011, o 18:46

Re: basen

Post autor: Arya Koan »

widocznie muszą być 2 baseny ^^
xjc
Posty: 102
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:58

Re: basen

Post autor: xjc »

Może ktoś pomylił z Zabrzem? ^^
PS ja chyba zrezygnuję z basenu, mimo że kupiłam już czepek i strój słyszałam że średnie warunki, a na wf na uczelni zawsze bliżej. Najwyżej będę sobie chodziła sama rekreacyjnie, jeśli ilość nauki pozwoli
Arya Koan
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2011, o 18:46

Re: basen

Post autor: Arya Koan »

Ja też muszę zrezygnować z basenu, a to dlatego, że z tego co widziałam na planie jest tylko raz w tygodniu, w środy wieczorem, a ja mam wtedy zajęcia z anatomii Anatomia do 20.00. ech.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości