praca a medycyna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mrtn
Posty: 17
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 10:21

praca a medycyna

Post autor: mrtn »

ktoś tak wyciąga? jeżeli tak, to duże wyrzeczenia? chodzi mi o pracę, powiedzmy, standardowe 4 dni w tygodniu.
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: praca a medycyna

Post autor: york »

moj kuzyn na 3 roku medycyny w lodzi, zaczal w weekendy pracowac w jakims barze, efektem tego byl nie zaliczony jakis egzamin i juz medycyny nie studiuje

napewno sa oosoby, ktore to lacza, a nawet studiuja medycyne i inny kierunek i daja rade, kwestia czlowieka
mrtn
Posty: 17
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 10:21

Re: praca a medycyna

Post autor: mrtn »

podbijam wątek. jakieś przykłady z życia, albo chociaż opinie studentów?
ciekawi mnie również, czy robią duże problemy ze zmianą grupy - jeżeli chodzi o np. jedne czy dwa zajęcia w tygodniu chodzi mi o wyłuskanie (ewentualne) maksymalnie dwóch, na tyle wolnych dni w ciągu tygodnia, aby móc po/przed zajęciami iść do pracy, na, dajmy na to, standardowe 8 godzin. Pytanie oczywiście czysto hipotetyczne, nie oczekuję nie wiadomo jak rzetelnych odpowiedzi, wystarczy zarys/opinia starszych kolegów.
Awatar użytkownika
AleksandraK
Posty: 123
Rejestracja: 19 lip 2009, o 21:02

Re: praca a medycyna

Post autor: AleksandraK »

Na Umedzie (skoro jestem to napiszę) wszystko jest kwestią dogadania się z asystentami. Problemem mogą być zajęcia z określoną liczbą stanowisk, ale niektóre grupy są niekompletne, więc jak się zakręcisz to miejsce będzie.
Awatar użytkownika
boski
Posty: 53
Rejestracja: 23 lip 2009, o 11:35

Re: praca a medycyna

Post autor: boski »

Na pierwszym roku nie polecam. Na drugim spokojnie się da i duzo os próbuje. Potem znow ciezko, no chyba ze ktos nie spi w nocy. Moj wspołlokator gra w soldata na pełny etatP
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości