Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
per_aspera_ad_astra
Posty: 22
Rejestracja: 13 sie 2011, o 19:08

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: per_aspera_ad_astra »

Stabilo, jak nie będziesz miała gdzie przekimac to przewaletujemy u mojego chłopaka P mam nadzieję że do tej pory zaliczy anatomię
I dla zainteresowanych: byłam dziś w Szczecinie i postanowiłam osobiście tą deklarację zawieżc. Pani była naprawdę super miła! i konkretna. I z miejscami to sprawa wygląda tak, że dostali limit chyba po 20 osób na każdą grupę, ale powiedziała że tym się mamy nie przejmowac, bo wezmą każdego kto się zgłosi bo na sali się zmieścimy. I powiedziała mi, że skoro już deklarację złożyłąm, to 5 września mam się na 8.30 stawic (bo taką sobie godzinę wybrałam) i to tyle.
Marcellina
Posty: 50
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:59

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: Marcellina »

per_aspera_ad_astra w takim razie się spotkamy, bo ja również na 8:30
agnes92 ja dostałam maila, że zostałam zakwalifikowana.
agnes92
Posty: 27
Rejestracja: 9 sie 2011, o 14:28

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: agnes92 »

Niestety żadnej informacji na maila nie dostalam. może dlatego że nie zaniosłam tej deklaracji osobiście tylko pocztą elektroniczną? chcialam być wygodna d. może dzisiaj albo w poniedziałek tam pojade i zostawię co trzeba. dobrze że mam w miarę blisko.
pocieszne jest to ze wezmą każdego kto się zgłosi. bałam się że miejsc zabraknie, hehe.

Awatar użytkownika
Karek
Posty: 31
Rejestracja: 2 wrz 2010, o 21:29

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: Karek »

ja chciałam zapisać się na 10:15, ale dostałam odpowiedź że ta grupa jest już bardzo liczna, w takim razie wybrałam 12:15.

tak w ogóle: Karolina, 91, Szczecin, lekarski
GoForIT
Posty: 36
Rejestracja: 20 sty 2011, o 22:03

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: GoForIT »

Może trochę przed czasem ( dopiero w poniedziałek dostarczę dokumenty więc jeszcze nie jestem przyjęty ]), ale już coś napiszę od siebie.

Kamil, 92, Łochów (powiat węgrowski, 70 km od warszawy), lekarski.

Prawdopodobnie mi nie uda się załapać na zajęcia z fizyki, ponieważ jeszcze będę szukał stancji i będę miał w międzyczasie przeprowadzkę. Chociaż zoabczymy )
Sylviaa
Posty: 2
Rejestracja: 26 sie 2011, o 10:47

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: Sylviaa »

Witam Wszystkich! Sylwia 90r. Lekarski, Ostrowiec Świętokrzyski wiec Marcelina napewno bedzie miala z kim jeździć Na oboz sie nie wybieram, ale inne rodzaje integracji mile widziane:)
Awatar użytkownika
strawberry
Posty: 131
Rejestracja: 20 lip 2010, o 15:15

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: strawberry »

To może ja też ) Lidka 92 okolice Legnicy, Zgorzelca. Ktoś jest jeszcze z województwa dolnośląskiego?
magdalena26
Posty: 19
Rejestracja: 4 lip 2011, o 09:08

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: magdalena26 »

A jest moze ktoś z Gorzowa Wlkp. lub okolic?p Ja jestem z Gorzowa, 91r. Jestem po roku na biotechnologii na PUM więc jakby jakieś sprawy związane z uczelnią czy czymś to mogę pomóc bo mniej więcej wiem jak to działa Miałam anatomie, chemie, biofizyke, histologie, genetyke(zakres taki sam jak na przedmiocie biologia) itp przedmioty więc podobnie jak na lekarskim - także o poszczególnych zakładach i wykładowcach też już trochę wiem xD Mam tez sporo materiałów które na lekarskim też pewnie się przydadzą )
mooni123
Posty: 3
Rejestracja: 6 sie 2011, o 14:54

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: mooni123 »

Monika 91, Myślibórz, nie wiem czym będziesz jeździć, ale jak Krajanem to się mogę zabrać z Tobą
magdalena26
Posty: 19
Rejestracja: 4 lip 2011, o 09:08

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: magdalena26 »

Krajanem chyba nie za bardzo bo trochę się nasłuchałam od starszych o warunkach jazdy - odpadające drzwi itd Chociaż kto wie, do tej pory jeździłam z Gorzowa Zygi-Busem
mooni123
Posty: 3
Rejestracja: 6 sie 2011, o 14:54

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: mooni123 »

To się musisz kiedyś wybrać Krajanem, nie jest tak źle jak mówią No dobra, czasami ludzie cisną się w busiku jak sardynki, ale da się wytrzymać
pagulhan
Posty: 5
Rejestracja: 8 sty 2011, o 19:34

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: pagulhan »

A wracając do tematu.)

Łukasz, 92, Nowe Warpno (50 km od Szczecina), lekarski. Tak po prawdzie, nigdzie nie natrafiłem na wzmianki o obozie integracyjnym, więc gdyby ktoś natrafił na konkretną informację, będę wdzięczny, jeżeli się nią podzieli.

Na zajęciach mnie nie będzie, ale jeżeli ktoś wyraża chęć spotkania się, dam radę pojawić się coś koło 11.00 na Rodła.
Marcellina
Posty: 50
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:59

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: Marcellina »

Witam wszystkich Fajnie, że dołącza do nas coraz więcej osób Sylviaa , to rewelacyjnie!
Do zobaczenia jutro na zajęciach
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości