wynajmowanie mieszkania/ lekarski/ 2011

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
_Dominika_
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2011, o 06:11

wynajmowanie mieszkania/ lekarski/ 2011

Post autor: _Dominika_ »

Cześć, piszę w sprawie wynajęcia mieszkania, może jest ktoś kto również poszukuje? Najchętniej z kierunku lekarskiego, zawsze to byłoby nam trochę łatwiej i bezpieczniej chociażby wracać po zajęciach. Mam na oku jedno lokum na pograniczu Śródmieścia i Woli, ale piszę tutaj z nadzieją, że może znajdę kogoś z WUMu
a w zasadzie dwie osoby

(Jeśli coś to proponuję kontakt mailowy, bo częściej sprawdzam skrzynkę niż forum: dominika_[at].pl)

Pozdr!
_Dominika_
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2011, o 06:11

Re: wynajmowanie mieszkania/ lekarski/ 2011

Post autor: _Dominika_ »

Niestety oferta tego lokum jest już nieaktualna:/
ani-a777
Posty: 1
Rejestracja: 1 sie 2011, o 19:30

Re: wynajmowanie mieszkania/ lekarski/ 2011

Post autor: ani-a777 »

Wynajmę mieszkanie w Śródmieściu Warszawy (cicha ulica przy Marszałkowskiej): widna kuchnia, łazienka, przedpokój, pokój (po remoncie, umeblowane, AGD). Dogodny dojazd do uczelni (1 minuta do tramwaju/autobusu/metra).
Tel. 600-690-454
mad_lene
Posty: 5
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 16:23

Re: wynajmowanie mieszkania/ lekarski/ 2011

Post autor: mad_lene »

Witam. Jestem studentką I roku kierunku lekarskiego i poszukuję miłej, kulturalnej współlokatorki do znalezienia wspólnego mieszkania, najlepiej również z lekarskiego. Mam już kilka ofert blisko centrum na oku. (okolice Chałubińskiego/Oczki) Jestem też zainteresowana wynajęciem pokoju u kogoś. Zainteresowanych proszę o kontakt
Kuba88
Posty: 2
Rejestracja: 4 wrz 2011, o 09:34

Re: wynajmowanie mieszkania/ lekarski/ 2011

Post autor: Kuba88 »

Witam. Student IV roku med poszukuje ludzi do wspólnego wynajęcia mieszkania. Z dotychczasowych przygód z wynajmem najbardziej opyla się 3 pokojowe dla 4 osob, ja chętnie mógłbym dzielić pokój z innym studentem medycyny. Oczywiście chciałbym znaleźć coś blisko struktur WUM.Proszę od odpowiedzi na priv. Pozdro
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości