medycyna w usa - polecam, ciekawy link

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
legolas55
Posty: 105
Rejestracja: 5 lip 2011, o 21:04

medycyna w usa - polecam, ciekawy link

Post autor: legolas55 »

kazdemu kto interesuje sie tematem medycyny/pracy jako lekarz w usa polecam te forum: googleusmle forumierwsza strona
duzo sie mozna dowiedziec: co zrobic, aby praktykowac w usa, jak wyglada praca lekarza, rezydentury itp.
ja zawsze myslalem, ze praca jako lekarz w stanach to cos co jest prawie niemozliwe do osiagniecia dla studenta z polski, a tu mile zaskoczenie
pozdrawiam
raulitoNYC
Posty: 42
Rejestracja: 21 lip 2011, o 19:07

Re: medycyna w usa - polecam, ciekawy link

Post autor: raulitoNYC »

legolas55,to forum jest świetne, szkoda, że chwilowo jest nieaktywne. a zacząłeś myśleć o pracy w usa na poważnie? pytam się, ponieważ ja zamierzam zdawać step1 usmle jeszcze w trakcie studiów i szukam w internecie osób, które też przygotowują się/będą przygotowywały się do tych egzaminów.
legolas55
Posty: 105
Rejestracja: 5 lip 2011, o 21:04

Re: medycyna w usa - polecam, ciekawy link

Post autor: legolas55 »

ciesze sie, ze moglem pomoc
ja dopiero ide na 1 rok, wiec jeszcze duzo przede mną. tak sobie czytalem z ciekawosci, bo zanim sie nie dostalem na studia, to sie zbytnio nie interesowalem tematem medycyny.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości