Do osób mieszkających w Białymstoku !

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Rozalia64
Posty: 24
Rejestracja: 2 lip 2011, o 14:19

Do osób mieszkających w Białymstoku !

Post autor: Rozalia64 »

Witam

Mam prośbę do osób mieszkajacych w Białymstoku, mianowicie chodzi mi o korepetycje z chemii pod maturę, czy polecilibyście mi kogos naprawdę dobrego, żeby przygotował a właściwie powtórzył ze mną materiał do matury oczywiście na poziomie rozszerzonym, pod katem medycyny.
Ja w tym roku będę mieszkać w tym miescie i chciałabym korzystać z takich lekcji, niestety nie znam nikogo w Białymstoku dlatego proszę o pomoc.
CrOOpNicK
Posty: 21
Rejestracja: 7 sie 2011, o 01:51

Re: Do osób mieszkających w Białymstoku !

Post autor: CrOOpNicK »

Dariusz Rożkiewicz z tego co wiem jest dobry, tel. 508141599. Zadzwoń wypytaj go o wszystko, jeśli to co mam przed nosem jest zgodne z prawdą, to w 2009r. średni wynik jest kursantów wynosił 93%
BongoKongo
Posty: 9
Rejestracja: 13 lip 2011, o 12:10

Re: Do osób mieszkających w Białymstoku !

Post autor: BongoKongo »

Akurat Darek robi nabór swoich uczniów w maju, więc raczej już nie ma szans do niego się dostać
alexandra91
Posty: 53
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 15:34

Re: Do osób mieszkających w Białymstoku !

Post autor: alexandra91 »

Odezwij sie na priv, mam kogoś sprawdzonego, ale nie chce publicznie podawać danych.
CrOOpNicK
Posty: 21
Rejestracja: 7 sie 2011, o 01:51

Re: Do osób mieszkających w Białymstoku !

Post autor: CrOOpNicK »

BongoKongo, tego nie wiedziałem
yello
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2011, o 18:52

Re: Do osób mieszkających w Białymstoku !

Post autor: yello »

CrOOpNicK pisze:Dariusz Rożkiewicz z tego co wiem jest dobry, tel. 508141599. Zadzwoń wypytaj go o wszystko, jeśli to co mam przed nosem jest zgodne z prawdą, to w 2009r. średni wynik jest kursantów wynosił 93%

To ciekawe. Znam ok.10 osób uczących się u niego (matura 2010) i najwyższy wynik to 88%, najniższy - ok.60% średnio ludzie pisali na 70-80%.
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: Do osób mieszkających w Białymstoku !

Post autor: Gregory »

Zależy ile chcesz kasy na to wydać
z górnej półki mogę polecić docentów Bielawskich z Samodzielnej Pracowni Biotechnologicznej i Zakładu Syntezy Leków UMB (z reguły komplet mają już w maju, czasami coś się znajdzie we wrześniu jeszcze ) 75zł za półtorej godziny raz w tygodniu, grupa 3osobowa.

z dolnej siebie i kolegów z 3 roku leka (dorabiamy dając korki gimnazjalistom i licealistom z reguły z podstawy, jeden kumpel miał przed ostatnią maturą dwóch łepków z rozszerzenia)
CrOOpNicK
Posty: 21
Rejestracja: 7 sie 2011, o 01:51

Re: Do osób mieszkających w Białymstoku !

Post autor: CrOOpNicK »

yello, jeśli to co mam przed nosem jest zgodne z prawdą to co napisałem, to są podane przez niego dane, które widać nie do końca są zgodne z prawdą. Nie chce go bronić, bo nie mam powodów żeby to robić, ale osoby z mojej klasy, które do niego chodziły pisały raczej na 80%<, czyli nieźle. Wszystko zależy od chęci, jak się nic nie robi, to żaden korepetytor nie pomoże. Rzuciłem po prostu propozycję, bo chciałem pomóc, jeśli jest zła to zaproponuj coś lepszego
yello
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2011, o 18:52

Re: Do osób mieszkających w Białymstoku !

Post autor: yello »

CrOOpNicK, problem w tym, że jego dane są dość mocno podrasowane Ale zgadzam się całkowicie z tym, że chęci to podstawa.

Rzeczywiście, państwo Bielawscy są godni polecenia, wymagają więcej niż bezmyślne klepanie zadań z Witowskiego.
Rozalia64
Posty: 24
Rejestracja: 2 lip 2011, o 14:19

Re: Do osób mieszkających w Białymstoku !

Post autor: Rozalia64 »

Dziękuje Wam, do pana Dariusza dzwoniłam, nie ma już miejsc niestety, polecił mi jakąś panią Beatę.
A czy nr telefonu do państwa Bielawskich może ktoś mi podać ?
Z góry dziękuję
DariuszR
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2011, o 17:16

Re: Do osób mieszkających w Białymstoku !

Post autor: DariuszR »

to ciekawe, co można znaleźć na swój temat w internecie.

Nie piszę tego, żeby zrobić sobie reklamę, bo już w tej chwili (wrzesień 2011) kończą mi się wolne miejsca na wrzesień 2012, ale nie lubię jak ktoś rozpowszechnia nieprawdziwe informacje.
Po poście Yello aż wróciłem do statystyk moich maturzystów z 2010r. i wyglądało to tak: najwyższy wynik 100% , poniżej 70% był tylko jeden wynik (wynosił 67%), a ogromna większość moich maturzystów napisała między 85-95% i taka była średnia. Statystyki są w 100% zgodne z prawdą - mam pisemne referencje od moich maturzystów, które mogę udostępnić zainteresowanym.

Yello - wydaje mi się, że albo pomyliłeś korepetytorów i mówisz o kimś innym albo masz błędne informacje, co do osób z Twojej klasy, które do mnie chodziły. Zapraszam do kontaktu, bo chciałbym żeby to się wyjaśniło. Dzięki temu inne osoby na forum uzyskają rzetelne informacje.

W razie pytań, wątpliwości - proszę piszcie na forum lub na priv.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości