WL I 2011

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
elfiatka
Posty: 39
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:47

Re: WL I 2011

Post autor: elfiatka »

z tego co mi wiadomo to nie trzeba się uczyć na pierwsze zajęcia bo wiadomo pierwsze zajęcia to takie bardziej organizacyjne ale na wykazie tematów ćwiczeń do anatomii jest napisane ze na pierwszych zajęciach mamy wstęp do kości czyli budowa funkcje i rodzaje to myślę że warto poczytać o tym)
only4fun
Posty: 47
Rejestracja: 20 gru 2010, o 15:52

Re: WL I 2011

Post autor: only4fun »

a gdzie jest ten wykaz? Mógłbym prosić o link?
Awatar użytkownika
Seziel
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2009, o 19:27

Re: WL I 2011

Post autor: Seziel »

Nadi - Ty jesteś Natalia Woźniak? To wiedz, że będziesz wzbudzała zainteresowanie na naszej uczelni z powodu nazwiska :]

Na pierwsze zajęcia z anatomii teoretycznie trzeba być przygotowanym (jak na każde), ale w praktyce asystenci nie są aż takimi potworami, żeby kogoś wtedy pytać i zawstydzać. Także spokojnie
Awatar użytkownika
kroliczek
Posty: 40
Rejestracja: 5 lip 2010, o 19:39

Re: WL I 2011

Post autor: kroliczek »

Na pierwsze zajęcia faktycznie nie trzeba być przygotowanym, ale warto wcześniej ogarnąć temat,by wiedzieć,o czym mówi prowadzący, dla własnej wygody. Zawstydzanie zacznie się później i to na maksa, także trzeba się przygotować psychicznie
mczarny92
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2011, o 19:40

Re: WL I 2011

Post autor: mczarny92 »

Trochę zmienię temat, lecz mam bardzo przyszłościową prośbę
Rozchodzi się o to, że najwyraźniej jestem jakiś upośledzony informatycznie, ale któryś już raz widzę, że ktoś sypie linkami stronki UMP z bądź co bądź ważnymi info, a ja kompletnie nie wiem skąd to bierzecie Wchodzę w WL I Dla studenta itp. itd i nic nie ma.
Jakieś wskazówki Podejrzewam, że przez moje niedoinformowanie kilka razy będę mieć ciepło
mika19
Posty: 10
Rejestracja: 23 lip 2011, o 19:38

Re: WL I 2011

Post autor: mika19 »

nie przejmuj się, ja też niespecjalnie ogarniam stronę UMP
w opcji szukaj wpisz nazwę danej katedry (np. katedra i zakład anatomii prawidłowej, albo katedra biofizyki) i tam powinien być wśród różnych informacji adres internetowy. na poszczególnych stronach katedr są przydatne informacje dla studentów
mczarny92
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2011, o 19:40

Re: WL I 2011

Post autor: mczarny92 »

Rzeczywiście pykło", wielki dzięki mika
Swoją drogą powinni według mnie trochę usprawnić tą stronkę. a tak to człowieki muszą kombinować
Awatar użytkownika
dom.
Posty: 10
Rejestracja: 11 sie 2008, o 23:01

Re: WL I 2011

Post autor: dom. »

Co do pierwszych zajęć - studentka drugiego roku radzi spojrzeć na plan zajęć z anatomii. Tam zdaje się już było co trzeba przeczytać na pierwsze zajęcia. I dobrze jest zrobić dobre wrażenie na asystentach, uwierzcie. Nas tak sobie na wyrywki pytali.
Awatar użytkownika
dom.
Posty: 10
Rejestracja: 11 sie 2008, o 23:01

Re: WL I 2011

Post autor: dom. »

A w ogóle, to mam do wynajęcia pokój, jakby ktoś był zainteresowany w ostatniej chwili:
Szukam współlokatorki (niepalącej) do drugiego (osobnego) pokoju w kawalerce na os. Dębiec, sama jestem studentką drugiego roku lekarskiego. Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane – blisko pętli tramwajowej (2, 9, 10) i autobusowej, nie ma problemu z dostaniem się do miejsc, w których odbywają się zajęcia. Mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku, z balkonem, naprzeciwko Biedronki i Piccolo. Blok świeżo odremontowany i ocieplony, mieszkanie odremontowane i w pełni wyposażone.
Koszt wynajmu: 450 zł
Kontakt: [at].pl

Oczywiście w ramach mieszkania służe wszelkimi podręcznikami i radami (trust me, przetrwałam ten rok i jestem w stanie w tym komuś pomóc
_milka_
Posty: 28
Rejestracja: 1 lip 2010, o 13:36

Re: WL I 2011

Post autor: _milka_ »

A czy my robimy jakieś spotkanie integracyjne ?
apsiks
Posty: 21
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 16:18

Re: WL I 2011

Post autor: apsiks »

Witam wszystkich przegląających ten dział a w szczególności osoby które dostały się na lekarski (stacjonarny) w Szczecinie na PUM.
Mam do was wielką prośbę w związku z tym że za tydzień końćzy się rekrutacja proszę wszystkie osoby które dostały się gdzieś indziej i rezygnują ze Szczecina o to aby zadzwoniły do biura rekrutacji i załatwiały rezygnacje ze studiów na PUM - osoby które mają 211 i 210 również proszę aby potwierdzały chęć studiowania bądź rezygnacje w biurze rekrutacji, gdyż dowiadywałam się, że trzeba do 29 września najpóżniej dostarczyć rezygnacje. Dlatego osoby które wciąż się zastanawiają jeszcze raz proszę jeśli chcecie rezygnować z PUMu zróbcie to jak najszybciej aby umożliwić studiowanie ludziom pod progiem. Dziękuję z góry za zrozumienie i pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości