Książeczka sanepidowska

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
xjc
Posty: 102
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:58

Re: Książeczka sanepidowska

Post autor: xjc »

A w Katowicach to nie ma tylko łaciny w pierwszym semestrze, a dopiero potem wybrany język, czy tylko tak słyszałam? Z resztą przy oddawaniu dokumentów wpisuje się preferowany język, to chyba wystarczy.
marytm
Posty: 88
Rejestracja: 25 lip 2011, o 14:26

Re: Książeczka sanepidowska

Post autor: marytm »

czy my tę książeczkę to bierzemy ze sobą na inaugurację? czy kiedy to można oddać tak, żeby nie było problemów i czekania za długo?
xjc
Posty: 102
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:58

Re: Książeczka sanepidowska

Post autor: xjc »

Podejrzewam, że 29 po szkoleniu BHP będzie tłok, ale w piątek 30 teoretycznie dziekanat nieczynny (w praktyce różnie z tym jest oO). Jak ktoś jest wcześniej, to już w środę można chyba oddać. Ja nie zdążę i będę biegać za biblioteką, książeczkami i wfem. -_-
marytm
Posty: 88
Rejestracja: 25 lip 2011, o 14:26

Re: Książeczka sanepidowska

Post autor: marytm »

szkoda tylko, ze w srode tak krotko czynny /

a to biblioteka juz bedzie otwarta? od kiedy?
pewnie to juz bylo gdzies, ale z tym wfem: od kiedy sie mozna zapisywac? i gdzie?
xjc
Posty: 102
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:58

Re: Książeczka sanepidowska

Post autor: xjc »

Biblioteka do 30 zamknięta. W sobotę nieczynne. Czyli dopiero 3 X / Ale można też spróbować w bibliotece głównej ŚUMu, jest gdzieś w centrum, ale nie wiem czy wszystko się tam dostanie ładnie w komplecie dla pierwszaczka.
WF też od 3 X, cały pierwszy tydzień właściwie. Zapisy w siłowni, jest w którymś budynku- nawet z mapką ciężko mi stwierdzić gdzie to jest ^^
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości