Strzelanie palcami

Biologia pełna jest ciekawostek, z którymi warto zapoznać się aby pogłębić wiedzę na temat otaczającego nas świata
Cumshot
Posty: 21
Rejestracja: 30 maja 2010, o 16:36

Re: Strzelanie palcami

Post autor: Cumshot »

Rece sie moze po strzelaniu nie trzesa, ale paliczki jednak mogą bolec. Sam strzelałem przez dwa lata, cos jak tik nerwowy. Bol odczuwa sie glownie podczas plywania (np. zabka) po kilku minutach. Dłoń musi pokonwac opor wody, co po kilku minutach robi sie nieprzyjemne. Wczesniej nie mialem tegoproblemu. Zdecydowanie odradzam strzelanie palcami, o tym bardziej (no k**wa, litości) proby nauczenia sie tego

pzdr
IFA
Posty: 4
Rejestracja: 11 lis 2009, o 11:43

Re: Strzelanie palcami

Post autor: IFA »

Co zrobić by te kości stawy przestały strzelać i przeskakiwać?
Może to jakieś dziwne napięcie mięśniowe powoduje takie stany że stawy strzelają i przeskakują?
wiosenka26
Posty: 8
Rejestracja: 14 mar 2011, o 13:42

Re: Strzelanie palcami

Post autor: wiosenka26 »

Ja bardzo nie lubię, jak ktoś w mojej obecności strzela palcami. Ponadto słyszłam, że to może w późniejszym czasie doprowadzić do artretyzmu - ale z powyższych wpisów wynika, że jednak nie jest ono szkodliwe dla stawów.
IFA
Posty: 4
Rejestracja: 11 lis 2009, o 11:43

Re: Strzelanie palcami

Post autor: IFA »

strzelam od zawsze nie tylko palcami i jak było tak jest, ostatnio robiłem badanie crp i też nic nie wykazało, ostatnio się nagrałem żeby posłuchać jak to inni słyszą i efekt jest porażający, dosłownie jakby się kości łamały, ja akurat tak bardzo tego nie słyszę.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości