testy maturalne - najlepsze

Wspólne rozwiązanie testów z biologii. Wzajemna pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych z zakresu szkoły średniej.
Awatar użytkownika
paige25
Posty: 30
Rejestracja: 17 cze 2009, o 14:54

testy maturalne - najlepsze

Post autor: paige25 »

Jakie waszym zdanie są najlepsze testy z biologii przygotowujące do matury rozszerzonej? Kupiłam Operony, ale jest do niczego. Proszę pomóżcie.
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: testy maturalne - najlepsze

Post autor: paulina_47 »

Cały czas pisze się o testach Persony tutaj. Nie korzystam, więc trudno mi zopiniować. Sama posiadam biologia.Tydzień po tygodniu do matury". Nawet niezłe, ale tak jak pisałam, nie mam porównania, nie moge ocenic obiektywnie.
anusia1994
Posty: 329
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 16:17

Re: testy maturalne - najlepsze

Post autor: anusia1994 »

Najlepsze są Persony(ale to takie może mało maturalne a bardziej olimpijskie) A do matury to Maturalnie że zdasz, nowa matura wydawnictwa parkedukacja, testy witowskiego
Lucyfer
Posty: 636
Rejestracja: 8 sty 2012, o 15:27

Re: testy maturalne - najlepsze

Post autor: Lucyfer »

Jak na 3 miesiące przed, to zbiór persony i ewentualnie omegi jest na prawdę dobry
Awatar użytkownika
North
Posty: 193
Rejestracja: 3 paź 2009, o 10:16

Re: testy maturalne - najlepsze

Post autor: North »

Witowski jest najlepszy. Osobiście nie mam, ale znajoma mi raz kserowała i bardzo dobre zadania do matury. Nie ma sensu rozwiązywać testów Persony, bo one uczą tylko robienia testów, a nie odpowiadania na pytania maturalne (a to jest problem większości uczniów wiedzę mają, ale jak to ubrać w słowa). Omega też ma zakres nieco poszerzony (metabolizm ma 200 stron), ale przygotowuje genialnie. Wadą jest, że trzeba mieć na to mnóstwo czasu. Zrobienie całego z zadaniami jest jednak moim zdaniem gwarancją sukcesu na maturze:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość