praca dla ekologa?

Wybór uczelni o kierunku ekologia i ochrona środowiska. Zasady punktacji i rekrutacji na uczelniach. Wykaz materiałów i ciekawostek ekologicznych.
mirabelle
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2012, o 12:36

praca dla ekologa?

Post autor: mirabelle »

Witam.
Jestem w gimnazjum i nie wiem kim mogłabym być w przyszłości.
Interesuję się ekologią, zwłaszcza ochroną gatunków (zwierząt), jak i samymi zwierzętami. Jestem dość dobra z matematyki i biologii, znam dobrze francuski i angielski, uczę się też niemieckiego. Jestem osobą otwartą,odpowiedzialną z dość dużym temperamentem, myślę, że byłabym w stanie prowadzić firmę. Brakuję mi tylko pomysłu .

Może macie jakąs ideę na firmę bądź zawód, który byłby . w temacie ? Jak każda praca, marzyłaby mi się praca ze sporymi zarobkami, coś ok. 4-5 tys. Większą ilością też nie pogardzę .

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi!
Lucyfer
Posty: 636
Rejestracja: 8 sty 2012, o 15:27

Re: praca dla ekologa?

Post autor: Lucyfer »

Zabawne, żeby ktoś miał pomysł na firmę to na 100% by się nim z tobą nie podzielił
mirabelle
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2012, o 12:36

Re: praca dla ekologa?

Post autor: mirabelle »

Twoja odpowiedź nijak mi pomogła .
Awatar użytkownika
mariola2608
Posty: 97
Rejestracja: 19 sty 2012, o 12:07

Re: praca dla ekologa?

Post autor: mariola2608 »

Jak dla mnie to zainteresowania: firma i ekologia niezbyt się łączą
Myślę, że jeżeli chcesz iść w tym kierunku to po pierwsze - weź się ostro za przedsiębiorczość (w liceum powinien być taki przedmiot), no i oczywiście biologia, matematyka i te sprawy.
Bardzo dobrze, że znasz tyle języków - przydadzą się w kontaktach zagranicznych.
A pomysł na firmę? Hmmm. Może coś z utylizacją odpadów, o! już wiem! Polskim gospodarstwom ekologicznym potrzebny jest rynek zbytu. Mogłabyś pomyśleć chociażby nad wytwórnią zdrowych ekologicznych dżemów Albo coś w tym stylu.
Produkty ekologiczne są droższe, ale zdrowe i znajdują coraz więcej klientów (głównie na zachodzie - nasi sąsiedzi nie patrzą zbytnio na ceny) - myślę, że to byłoby najlepsze rozwiązanie, biorąc pod uwagę to, że chcesz dużo zarobić.
Bo z utylizacją odpadów to nie byłoby tak kolorowo
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość