wymagania maturalne

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
płatkizmlekiem
Posty: 1
Rejestracja: 3 lut 2012, o 22:19

wymagania maturalne

Post autor: płatkizmlekiem »

witam
orientuje się ktoś z Was gdzie mogę znaleźć wymagania maturalne, tj. wszystkie zagadnienia jakie nas obowiązują? na stronie CKE nie ma, albo po prostu źle szukam. google też nie pomaga
z góry dzięki za pomoc

Bless!
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: wymagania maturalne

Post autor: Batha »

po prostu źle szukam
raczej to.
str. gł. CKE = informatory = egz. mat. = i tam sobie wybierz, co Cię interesuje
lollypop
Posty: 69
Rejestracja: 3 lip 2011, o 20:49

Re: wymagania maturalne

Post autor: lollypop »

Mam problem, który nie daje mi spokoju. W ostatniej chwili złożyłam ostateczną deklarację maturalną i przez pośpiech nie jestem pewna, czy dobrze wpisałam poziom zdawanego przedmiotu. Czy jest możliwość sprawdzenia tego w szkole albo gdzieś? Dodam, że poprawiam maturę, jeśli to ma jakieś w tej kwestii znaczenie.
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: wymagania maturalne

Post autor: Lektom »

lollypop pisze:Mam problem, który nie daje mi spokoju. W ostatniej chwili złożyłam ostateczną deklarację maturalną i przez pośpiech nie jestem pewna, czy dobrze wpisałam poziom zdawanego przedmiotu. Czy jest możliwość sprawdzenia tego w szkole albo gdzieś? Dodam, że poprawiam maturę, jeśli to ma jakieś w tej kwestii znaczenie.
idź to dyrektora szkoły w której zamierzasz pisać maturę i poproś o wgląd do deklaracji maturalnej.
lollypop
Posty: 69
Rejestracja: 3 lip 2011, o 20:49

Re: wymagania maturalne

Post autor: lollypop »

dziękuję za szybką odpowiedź
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość