Jaka jest możliwość zajścia w ciąze?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
alex19
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2011, o 19:01

Jaka jest możliwość zajścia w ciąze?

Post autor: alex19 »

Witam, mam pytanie o możliwość zajścia w ciąze mojej partnerki albowiem sprawa ma się następująco. Wspołżylismy bez zabezpieczenia we wtorek tydzien temu do wytrysku doszło poza pochwą ( na brzuch) lecz nie jestem pewien czy delikatnie nie dotknąłem jej pochwy penisem. Dni płodne u partnerki wypadały w niedziele czyli 5 dni po stosunku, dodam równiez, że ma ona problemy hormonalne. Po 2 dniach zażyła tabletkę hormonalna oczywiscie po badaniu u ginekologa. Dodam jeszcze ze po sexie tzn po jakis 2-3 godzinach, postanowilismy się zabawic i wsunąłem jej palec w pochwe po uprzednim stosunku nie myjac ręki lecz była ona zupełnie sucha. Czy w takiej sytuacji jest mozliwość zajścia w ciąże? Robilismy test po 7 dniach i wyszła jedna kreska lecz czy nie było za wczesnie?
owe

Re: Jaka jest możliwość zajścia w ciąze?

Post autor: owe »

Czy w takiej sytuacji jest mozliwość zajścia w ciąże?

Raczej nie ma dużych szans

Test ciążowy trzeba powtórzyć po kilku-kilkunastu dniach
Salticidae
Posty: 14
Rejestracja: 15 lut 2012, o 16:17

Re: Jaka jest możliwość zajścia w ciąze?

Post autor: Salticidae »

Ja pieprzę, ludzie, zajść w ciążę wbrew pozorom nie jest wcale tak łatwo. Zacznijcie w końcu myśleć.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości