tabletki antykoncepcyjne

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Ziutka S³odziutka

tabletki antykoncepcyjne

Post autor: Ziutka S³odziutka »

co sie stanie jesli mezczyzna polknie kilka tabletek antykocepcyjnych?
bagatha

Re: tabletki antykoncepcyjne

Post autor: bagatha »

"Produktem przemiany testosteronu jest m.in. Żeński hormon estradiol. Jego wpływ na organizm męŻczyzny widać dopiero po pewnym czasie. Libido wyraźnie spada. Dojść moŻe nawet do ginekomastii. Powiększają się wówczas gruczoły piersiowe, czemu towarzyszy uporczywy ból. Trądzik, uszkodzenie nerek i wątroby, patologiczny przerost mięśnia sercowego, zaburzenia w gospodarce tłuszczowej (znacznie spada ilość dobrego cholesterolu#150 HDL we krwi), zwiększona agresja. To najpowszechniej znane skutki nieprawidłowego stosowania sterydów.
Matty86
Posty: 118
Rejestracja: 20 lut 2006, o 19:16

Re: tabletki antykoncepcyjne

Post autor: Matty86 »

jejku gorsze od opisu apokalipsy
Bagatha czy Ty studjujesz na AM?
ostatnio czytałem na temat skrętu jadra (to dopiero trauma) ciekawy jestem jakie są przyczyny takiego skrętu?
Ambasador
Posty: 90
Rejestracja: 4 kwie 2006, o 14:58

Re: tabletki antykoncepcyjne

Post autor: Ambasador »

skręt jądra ! na samą mysl mnie skręca całego
bagatha

Re: tabletki antykoncepcyjne

Post autor: bagatha »

Matty86 pisze:jejku gorsze od opisu apokalipsy
Bagatha czy Ty studjujesz na AM?
ostatnio czytałem na temat skrętu jadra (to dopiero trauma) ciekawy jestem jakie są przyczyny takiego skrętu?
a skad takie mysli ?
Matty86
Posty: 118
Rejestracja: 20 lut 2006, o 19:16

Re: tabletki antykoncepcyjne

Post autor: Matty86 »

Bagatha, oj no drążysz temat niepotrzebnie , poprostu czytałem wypowiedz jednego człowieka(niepatrzcie na mnie ) , który miał podejrzenie skrętu jadra, i pisał, że gdyby to była słuszna diagnoza, to by czekała go amputacja jądra, ponieważ tylko przez 6 godzin od przerecenia istnieje jeszcze mozliwość ponownego odkręcenia po 6h juz się nic nie da zrobic poza amputacją i zastanawiam się czy tak jest w rzeczywistości, aby uchronic się przed takimi meczarniami i katuszami, mam podobne odczucia jak Ambasador i na samą myśl o tym skręca mnie całego.
Jako studentce medycyny, z pewnością Bagatho nieobca jest Ci zasada lepiej zapobiegać niż leczyć dlatego też pomyslałem sobie że wartobyłoby od kogoś mądrego i wykształconego się czegoś o tej nieprzyjemnej i tragicznej w skutkach dolegliwości dowiedzieć, i dlatego pytam Ciebie
bagatha

Re: tabletki antykoncepcyjne

Post autor: bagatha »

zdziwilam sie, ze mlody facet ma takie przemyslenia no, ale zawsze warto wiedziec
nie jestem studentka medycyny, studiuje biologie
Matty86
Posty: 118
Rejestracja: 20 lut 2006, o 19:16

Re: tabletki antykoncepcyjne

Post autor: Matty86 »

no cóż, moje pytanie pozostanie bez odpowiedzi, niestety
przepraszam Bagatha myslałem że jesten na medycznej, cos musiało mi sie pomylić
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: tabletki antykoncepcyjne

Post autor: Aniaww »

Zasadniczo po wzięciu kilku tabletek nie stanie się nic. Dopiero długotrwałe branie może spowodowac jakieś efekty - podejrzewałabym ginekomastię, problemy z libido itp.
tituleczek
Posty: 3
Rejestracja: 22 sie 2010, o 18:08

Re: tabletki antykoncepcyjne

Post autor: tituleczek »

po tabsach okropnie zatrzymywałam wodę (również po yasmin) i do tego libido z dość dużego skurczyło się do zera. Ja i lekarz stwierdziliśmy, że antykoncepcja hormonalna jest nie dla mnie. Po odstawieniu tabletek długo odzyskiwałam formę i wygląd. Jeśli dziewczyny coś Was niepokoi już przy pierwszych opakowaniach tabletek, konsultujcie się z lekarzem, lub odstawcie tabsy. Zdrowie ważniejsze, a ta metoda nie jest niestety neutralna dla zdrowia.
Na zatrzymywanie wody pomogła mi maść imbirowo-cynamonowa robina domowym sposobem. Polecam wszystkim.
resnick
Posty: 360
Rejestracja: 17 gru 2009, o 13:53

Re: tabletki antykoncepcyjne

Post autor: resnick »

tituleczek, po OC-35 lub Cyprescie tez? nowa generacja, tanie i poprawia buzie:) ale normalne jest przez pierwsze opakowanie takie uczucie nudnosci, potem mija:)
tituleczek
Posty: 3
Rejestracja: 22 sie 2010, o 18:08

Re: tabletki antykoncepcyjne

Post autor: tituleczek »

resnick pisze:tituleczek, po OC-35 lub Cyprescie tez? nowa generacja, tanie i poprawia buzie:) ale normalne jest przez pierwsze opakowanie takie uczucie nudnosci, potem mija:)
Tych nie testowałam, ale też testować nie będę. Definitywnie skończyłam z tabsami. Mój organizm widocznie nie toleruje syntetyków (w tym hormonów syntetycznych). Zawsze bałam się panicznie ciąży. Nadal się boję, ale wolę mniej skuteczne metody. Teraz przynajmniej jestem sobą fizycznie i psychicznie. Nie wspomniałam o depresjach na tabsach, te akurat uciekły z odstawieniem tabsów, ale z wodą i regulacją gospodarki hormonalnej walczyłam kilkanaście miesięcy. Drugi raz nie zaryzykuję. Z gumkami się przeprosiłam i mam nadzieję, że mnie nie zawiodą aż do menopauzy ))
Salticidae
Posty: 14
Rejestracja: 15 lut 2012, o 16:17

Re: tabletki antykoncepcyjne

Post autor: Salticidae »

Ja niestety również brałam dwa rodzaje tabletek i ani jedne ani drugie nie działały na mnie dobrze. Jednak nie ma co się hormonami faszerować.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość