Zespół Szkół Chemicznych w Krakowie

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
Dinitte
Posty: 16
Rejestracja: 1 lis 2011, o 14:38

Zespół Szkół Chemicznych w Krakowie

Post autor: Dinitte »

Witam! Jestem obecnie w klasie trzeciej gimnazjum i mam dylemat. Szukam liceum o profilu bilogiczno-chemicznym. Znalazłam Zespół Szkół Chemicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie. Znacie? Możecie się jakoś wypowiedzieć? Wiecie czy są w pobliżu jakieś internaty itp?
cytolog

Re: Zespół Szkół Chemicznych w Krakowie

Post autor: cytolog »

Ja planuje tam iść.Słyszałem że to liceum jest dobre i moja kuzynka tam chodzi.A ty co słyszałaś?
Dinitte
Posty: 16
Rejestracja: 1 lis 2011, o 14:38

Re: Zespół Szkół Chemicznych w Krakowie

Post autor: Dinitte »

Ja słyszałam że jedno z lepszych. Ale to opinia niestety tylko jednej osoby. Wybieram się na dni otwarte, które są w kwietniu
cytolog

Re: Zespół Szkół Chemicznych w Krakowie

Post autor: cytolog »

A kiedy dokładnie , bo też bym poszedł.
Ja słyszałem że pierwsza klasa liceum ma być ogólna , a na stronie tego XXVI liceum są podane planowane oddziały.-CO TO ZNACZY?
Awatar użytkownika
paaula
Posty: 1673
Rejestracja: 18 sty 2009, o 21:01

Re: Zespół Szkół Chemicznych w Krakowie

Post autor: paaula »

cytolog pisze:A kiedy dokładnie , bo też bym poszedł.
Ja słyszałem że pierwsza klasa liceum ma być ogólna , a na stronie tego XXVI liceum są podane planowane oddziały.-CO TO ZNACZY?

pewnie chodzi o oddziały, które będą w drugiej klasie prowadzone, ale to tylko moje sugestie, bo jestem starszym rocznikiem.

Jeżeli chodzi o dobre licea w Krakowie biol-chemiczne to na pewno będą to I, II, V, VIII, z czego najlepsza to V.

Internaty w Krakowie są takie:
1. to na ul. Focha, zaraz za Cracovią, naprzeciw plantów, ale nie polecam ze względu na obowiązujące tam zasady.
2. ul. Grochowa - dalej ok. 20 min od centrum, dojazd tramwajami, nie ma niestety wyżywienia
3. na Ułanów, też ok, 20 min od centrum a dojazd jest mpk. Co do wyżywienia nie jestem pewna, ale raczej też nie ma, ale poza tym słyszałam, że jest tam ok.

I to by było na tyle internatów.
Gość

Re: Zespół Szkół Chemicznych w Krakowie

Post autor: Gość »

13 kwietnia będą dni otwarte )
wybieram się z koleżanką

boję się jednak egzaminów bo próbne nie poszły mi tak jak chciałam. (
Pilumnus

Re: Zespół Szkół Chemicznych w Krakowie

Post autor: Pilumnus »

Go&#x15B&#x107 pisze:
boję się jednak egzaminów bo próbne nie poszły mi tak jak chciałam. (

Nie przejmuj się mi też nie poszły za dobrze.Ale i tak się dostaniemy.

A tak nawiasem mówiąc to ja się wybieram do liceum XXVI które jest w tym technikum a nie do samego technikum.A ty?(bo nie jestem pewien czy się dobrze zrozumieliśmy. )
Dinitte
Posty: 16
Rejestracja: 1 lis 2011, o 14:38

Re: Zespół Szkół Chemicznych w Krakowie

Post autor: Dinitte »

Liceum, liceum
A wiesz coś o tej szkole? Jacyś znajomi tam chodzą?
kacuuu

Re: Zespół Szkół Chemicznych w Krakowie

Post autor: kacuuu »

też się tam wybieram, tyle że do technikum, wie ktoś jaka panuje atmosfera itp. ? :)
Dinitte
Posty: 16
Rejestracja: 1 lis 2011, o 14:38

Re: Zespół Szkół Chemicznych w Krakowie

Post autor: Dinitte »

Byłam dzisiaj na dniach otwartych. Ogólnie całkiem fajne wrażenia zostały. Sale chemiczne są super wg mnie. Dość sporą mają szkołę Z tego co mówili to próg do liceum 80 pkt a do technikum 100. Ale to pewnie się zmieni w zależności od tego jak nam pójdą egzaminy. Moja przewodniczka mówiła, że atmosfera jest fajna.

To będzie moja szkoła pierwszego wyboru". Nawet już znalazłam internaty i bursy w okolicy

Idzie ktoś?
Awatar użytkownika
Calvino
Posty: 220
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:45

Re: Zespół Szkół Chemicznych w Krakowie

Post autor: Calvino »

Ja się zastanawiam.Nie byłem na dniach otwartych , może wiesz kiedy są następne?

P.S.Pytałaś się jak poziom nauczania i wyniki matur?
Gość

Re: Zespół Szkół Chemicznych w Krakowie

Post autor: Gość »

Nie wiem czy będą kolejne.
Poziom z tego co się zorientowałam całkiem wysoki. Technikum jest na 3 miejscu tylko nie wiem czy w Krakowie czy w Małopolsce. Koleżanka mi dzisiaj mówiła że dość wysoko stoi nawet.

I wiem już gdzie są jakie bursy w okolicy. )
Awatar użytkownika
Calvino
Posty: 220
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:45

Re: Zespół Szkół Chemicznych w Krakowie

Post autor: Calvino »

Gość, Tak jest 2 w krakowie , to można zobaczyć na stronie ich szkoły.Mi chodzi o liceum.Wiesz może czy uczą tam ci sami nauczyciele?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości