Wzrost poniżej 50 centyla, ok. 25 - tego.

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: Wzrost poniżej 50 centyla, ok. 25 - tego.

Post autor: zoo_ »

grzesiu96, do cholery wyluzuj )
96 rocznik to 3 gimnazjum, tak?
To taki przykład mojego kolegi z klasy, który w gimnazjum był liliputkiem, był jak dzieciaczek, można rzec mały i słodki", a w I klasie liceum jak śmignął w górę to teraz jest chyba jeden z najwyższych, jak nie najwyższy w klasie
btw. chyba nawet Twój imiennik

Poza tym 172cm to jest wydaje mi się normalny wzrost jak na ten wiek, nie wiem co za wielkoludów masz w swoim otoczeniu. Ja mam jakieś 170-171 (18 lat) i większość chłopaków jest niewiele większa.

Na prawdę są w życiu większe powody do zmartwień niż pare cm wzrostu
Awatar użytkownika
Kasia888
Posty: 745
Rejestracja: 29 sie 2011, o 13:38

Re: Wzrost poniżej 50 centyla, ok. 25 - tego.

Post autor: Kasia888 »

twój wzrost jest jak najbardziej prawidłowy, mój kolega ma 153 cm wzrostu to może sie martwić ale nie ty wyluzuj , poza tym na pewno jeszcze urośniesz
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Wzrost poniżej 50 centyla, ok. 25 - tego.

Post autor: Stalowy »

grzesiu96, zwiększyła Ci sie waga ponieważ zaczynasz mężnieć", teraz z wiekiem będzie coraz bardziej rozrastał się w barach i bicepsach, Twoja budowa stanie się bardziej muskularna - to normalne.

Tak jak przekonują poprzedniczki - poczekaj. Ja skoczyłem w liceum jakieś 6 cm jeszcze.
Awatar użytkownika
Kasia888
Posty: 745
Rejestracja: 29 sie 2011, o 13:38

Re: Wzrost poniżej 50 centyla, ok. 25 - tego.

Post autor: Kasia888 »

własnie mój kolega Michał to nawet sam stara się przytyć mówił mi że wtedy jest w stanie o wiele więcej wycisnąć na siłowni
Troche się z niego śmiałam ale przytył dziesięć kilo i nic po nim nie widać za to rzeczywiscie więcej wyciska :)
Awatar użytkownika
DMchemik
Posty: 4052
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 23:43

Re: Wzrost poniżej 50 centyla, ok. 25 - tego.

Post autor: DMchemik »

Lobo pisze:"Wzrost 173 cm to jest normalny wzrost."

Chyba w Chinach - w Polsce średni wzrost to ~178cm, a pod koniec dekady najprawdopodobniej doszlusuje do metra osiemdziesiąt.
No rzeczywiście pogratulować znajomości pojęć statystycznych.
Lobo
Posty: 90
Rejestracja: 2 cze 2010, o 10:25

Re: Wzrost poniżej 50 centyla, ok. 25 - tego.

Post autor: Lobo »

Stalowy - mi też jest przykro, ze jesteś króciakiem, ale nie przejmuj się, Tyrion Lannister miał jeszcze bardziej przerąbane pod tym względem, a jakoś dał radę:D
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Wzrost poniżej 50 centyla, ok. 25 - tego.

Post autor: Stalowy »

Krótki ciałem, wielki umysłem, Lobo. Za to Twoja trzeźwość oceny rzeczywistości daleko odbiega od tej którą reprezentował sobą Tyrion. Wolę już chyba permamentne króciakostwo od ograniczonego umysłu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości