Posadź Dalej

Jak chronimy środowisko w Polsce i na świecie. Co możemy zmienić na płaszczyźnie ekologii? Pomysły, projekty, pytania dotyczące ochrony środowiska.
Awatar użytkownika
Michał_Żywiec Zdrój
Posty: 7
Rejestracja: 3 mar 2011, o 12:55

Posadź Dalej

Post autor: Michał_Żywiec Zdrój »

Moi Drodzy,

Witam Was po rocznej przerwie. Rozpoczyna się kolejna edycja kampanii „Po Stronie Natury”, o której w tamtym roku rozmawialiśmy na łamach tego forum.

Dzięki Waszemu wsparciu Żywiec Zdrój posadził w ubiegłym roku milion drzew w Beskidzie Żywieckim. W tym roku chcemy posadzić z Wami kolejny milion.

Czy podczas poprzedniej edycji akcji posadziliście swoje drzewo? A może udało się Wam namówić do tego innych?

Akcję możecie poprzeć, sadząc wirtualne drzewo w aplikacji.
Pozdrawiam,
Michał_Żywiec Zdrój
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

Re: Posadź Dalej

Post autor: karteczka88 »

ja już sadziłam 100 %
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Posadź Dalej

Post autor: Collo »

Fajna akcja Brałem udział 2 czy 3 lata temu i teraz też wezmę Mam tylko nadzieję, że naprawdę sadzą te drzewa
Awatar użytkownika
Michał_Żywiec Zdrój
Posty: 7
Rejestracja: 3 mar 2011, o 12:55

Re: Posadź Dalej

Post autor: Michał_Żywiec Zdrój »

Cieszę się i dziękuję, że po raz kolejny bierzesz udział w akcji. Właśnie dzięki takim osobom Żywiec Zdrój może kolejny raz posadzić milion drzew, a 3 miliony drzew posadzonych w dotychczasowych akcjach już rosną.

Pod tym linkiem znajdziesz krótką relację z finału poprzedniej edycji:

Kod: Zaznacz cały

piotrtyrlik.pl/?p=5358
Zachęcam do dalszego sadzenia i."posadzenia dalej". Może także prawdziwego drzewa?

Pozdrawiam,
Michał_Żywiec Zdrój
Awatar użytkownika
paaula
Posty: 1673
Rejestracja: 18 sty 2009, o 21:01

Re: Posadź Dalej

Post autor: paaula »

i ja również zasadziłam wirtualne drzewko
Awatar użytkownika
Michał_Żywiec Zdrój
Posty: 7
Rejestracja: 3 mar 2011, o 12:55

Re: Posadź Dalej

Post autor: Michał_Żywiec Zdrój »

paula0809 - A jaki gatunek wybrałaś? Ja przyznam, że sadzę codziennie wszystkie 4

Pozdrawiam,
Michał_Żywiec Zdrój
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Posadź Dalej

Post autor: Stalowy »

Za poradą posadzone wszystkie cztery
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: Posadź Dalej

Post autor: zoo_ »

Micha&#x142_&#x17Bywiec Zdr&#xF3j pisze:paula0809 - A jaki gatunek wybrałaś? Ja przyznam, że sadzę codziennie wszystkie 4

Pozdrawiam,
Michał_Żywiec Zdrój
A to jest jakiś limit? Codziennie po 4 można? Ja myślałam, ze tylko jedno.
Misiek

Re: Posadź Dalej

Post autor: Misiek »

posadzone
Awatar użytkownika
Bartek_DST
Posty: 1071
Rejestracja: 26 lis 2011, o 12:43

Re: Posadź Dalej

Post autor: Bartek_DST »

a ja wolę posadzić samemu
Poza tym przyroda jest na tyle silna,że jej człowiek nie zniszczy nawet gdyby chciał
Gdzie nie pójde/pojade widzę drzewa,widze trawy tego się nie zniszczy,tak na prawde natura to potęga a za takimi akcjami szczerze mówiąc to ja nie jestem.Bo więcej zysku dla ludzi z tego niż pożytku dla przyrody.
Awatar użytkownika
paaula
Posty: 1673
Rejestracja: 18 sty 2009, o 21:01

Re: Posadź Dalej

Post autor: paaula »

Micha&#x142_&#x17Bywiec Zdr&#xF3j pisze:paula0809 - A jaki gatunek wybrałaś? Ja przyznam, że sadzę codziennie wszystkie 4
wszystkie posadziłam
Awatar użytkownika
Michał_Żywiec Zdrój
Posty: 7
Rejestracja: 3 mar 2011, o 12:55

Re: Posadź Dalej

Post autor: Michał_Żywiec Zdrój »

zoo_ - Nie ma żadnego limitu, możesz codziennie sadzić kilka swoich drzew
Bartek-DST – Muszę przyznać, że bardzo zaciekawiła mnie Twoja wypowiedź. Pochwalam sadzenie drzew samemu, zresztą jest to jedną z tegorocznych idei akcji „Po Stronie Natury”. Zależy nam, aby idea sadzenia drzew wpisała się w życie jak największej ilości osób i aby urzeczywistniali ją w swoim środowisku. Nie ma wątpliwości, że sadzenie drzew niesie korzyści dla ludzi – produkcja tlenu a przy tym ograniczanie poziomu CO2 to tylko jedne z nich. Dziwi mnie jednak, dlaczego uważasz, że nie ma w tym korzyści dla przyrody. Lasy wszak są jedną z podstaw całego ekosystemu.

Idąc dalej tym tropem dyskusji – jakie znaczenie dla przyrody ma wg Was sadzenie drzew?

Pozdrawiam,
Michał_Żywiec Zdrój
Awatar użytkownika
Bartek_DST
Posty: 1071
Rejestracja: 26 lis 2011, o 12:43

Re: Posadź Dalej

Post autor: Bartek_DST »

Michał_Żywiec Zdrój, Jest tu równie duzo szkody,bo podczas takich spotkań duzo smieci się wyrzuca,nie wszyscy zwracają na to uwagę.Są różne czynniki nie jestem zwolennikiem takich akcji ale tym bardziej nie jestem przeciwnikiem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość