Biologia we Wrocławiu i Gdańsku

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Ania93
Posty: 33
Rejestracja: 13 lis 2009, o 10:59

Biologia we Wrocławiu i Gdańsku

Post autor: Ania93 »

Cześć, mam nadzieję, że w odpowiednim temacie wklepałam ten wątek. Jeżeli nie to bardzo przepraszam
Jestem właśnie tegoroczną maturzystką, która oczywiście ma pełno pytań i planów. Zainteresowała mnie biologia we Wrocławiu ze specjalizacją z człowieka. Po tym będę mogła być antropologiem, dobrze myślę? Chciałabym się dowiedzieć jaki jest poziom nauczania na tym uniwersytecie, czy po tym kierunku (ze specjalizacją) miałabym jakąś pracę (pomijając pracę w szkole) oraz czy ktoś zna może próg z 2011/2012 roku? Szukałam, ale jakoś nie mogłam znaleźć.
Ponadto zastanawiam się nad biologią w Gdańsku, w którym jest biologia sądowa. Może ten kierunek jest lepszy niż wyżej wymieniony? Obie specjalizacje wydają się dla mnie ciekawe, więc to nie byłby problem. I również proszę, jeżeli ktoś wie, o podanie progu z 2011/2012 bo nie mogę znaleźć
Pozdrawiam
Anka93
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Biologia we Wrocławiu i Gdańsku

Post autor: Trzyszcz »

2010/2011 68pnkt
2011/2012 48 (zwiększyła się liczba miejsc)
na UG

wiec dostać się to nie problem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości