Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Samanta
Posty: 25
Rejestracja: 9 kwie 2007, o 09:55

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: Samanta »

_angel_ pisze:Możesz poprosić w sklepie z wykładzinami o rolkę
O taka zwykla rolke co sie na nia wykladziny nawija? One sa z tektury?
W sumie to jak sie kiedys rozgladalam po sklepach zeologicznych (?) to widzialam takie duze kolowrotki. Ale to chyba w jedynym i nawet sie nie pytalam czy moze byc dla szynszyli

Ogolnie to dzieki za pomoc
_angel_

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: _angel_ »

Tak one są z tektury ) Dla szynszyli są w sam raz a jaką moja mycha frajde miała. Ciągle latała po rurkach.

A ten kołowrotek co widziałaś pewnie był dla koszy. Wg. mnie jest on trochę za mały a większych nie widziałam. Niektórzy robią sami ale ja bym się bała, ze coś nie tak sklece i zamiast zabawy będą wizyty u weta ) Jednak widziałam filmiki w których bohaterek był kręcący się w kółku szyluś. Komicznie to wyglądało więc nie odradzam. Decyzja zalezy od Ciebie :D
nakrecona_malpa
Posty: 159
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 16:30

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: nakrecona_malpa »

w polsce są duże kołowrotki, tak że szynszyl bez problemu sie do nich mieści i wcale drogie nie są ja mój kupiłam za 35 zł w zoologicznym w centrum chandlowym inna sprawa że ani mój szynszyl ani szynszyl mojej znajomej nie chce sie w nim kręcić
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: Szyszek1993 »

No ja nawet nie próbowałem bo ja też uważam to za nudne zajęcie-kręcić się w kołowrotku!
Samanta
Posty: 25
Rejestracja: 9 kwie 2007, o 09:55

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: Samanta »

No to w takim razie chyba sprobuje z tymi rurkami
Dzieki za pomoc
Jak juz bede miala taka rurke to opisze wam co moja z nia wyprawia o ile ja to zaciekawi
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: Szyszek1993 »

Ok. A jaka masz klatkę. Zmieści ci się taka rura?
_angel_
Posty: 22
Rejestracja: 1 maja 2007, o 15:16

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: _angel_ »

Chodzi Wam o taki kołowrotek? Jak dla mnie jest on dla szyli trochę mały i nie wygodny. Coś takiego byłoby najlepsze ale musiałoby być większe
Ok. A jaka masz klatkę. Zmieści ci się taka rura?
taka cała nie ale można ją przeciąć lub poprosić o mniejszy kawałek Ja mam klatkę dla fretki + zagródkę + szynszylówkę
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: Szyszek1993 »

Aha. Prędzej ten metalowy bo ten plastikowy z pewnością się nie nadaje!
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: Kiara »

Szynszyl nie będzie raczej biegać w kołowrotku,to nie chomik.Wątpie aby chciało mu się biegać w kółko i tak na okrągło.
_angel_
Posty: 22
Rejestracja: 1 maja 2007, o 15:16

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: _angel_ »

Szyszek1993 pisze:Aha. Prędzej ten metalowy bo ten plastikowy z pewnością się nie nadaje!
Ten metalowy tez nie a o plastikowym napisałam, ze taki byłby najlepszy ael musiałby być większy
Szynszyl nie będzie raczej biegać w kołowrotku,to nie chomik.Wątpie aby chciało mu się biegać w kółko i tak na okrągło.
Tez tak myslałam dopóki nie widziałam filmików Jednak jeżeli szylak ma mozliwość się wybiegac to takiecudeńko nie jest niezbędne.
nakrecona_malpa
Posty: 159
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 16:30

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: nakrecona_malpa »

ja zakupiłam taki o średnicy koła 35cm i zwierzak mieścił sie bez problemu

problem w tym że szynszyle nie chcą biegać w takim kółku
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: Kiara »

To własnie chciałam powiedzieć.Każdy sklepikarz lub znawca szynszyli nie bedzie nam doradzał kupowania kołowrotka.Nawet jest sugestia aby im to zaoszczędzić.
_angel_
Posty: 22
Rejestracja: 1 maja 2007, o 15:16

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: _angel_ »

Szczerze to mnie zdiwiłaś, zę taki duży dostałaś Nigdzie takich nie widziałąm (ale też nie szukałam) ale nieraz ludzie na forach szukali kolowrotków
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości