Kongres Medyczny "Kobieta i Mężczyzna. Zdrowe starzenie"

Forum dyskusyjne poruszające problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Kongresy KiM
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2012, o 00:55

Kongres Medyczny "Kobieta i Mężczyzna. Zdrowe starzenie"

Post autor: Kongresy KiM » 23 maja 2012, o 01:01

1. Międzynarodowy Kongres Medyczny
KOBIETA I MĘŻCZYZNA. ZDROWE STARZENIE


Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszej edycji Kongresu "Kobieta i Mężczyzna. Zdrowe starzenie", który odbędzie się w dniach 12-13 października 2012 r. w Hotelu Hilton w Warszawie.

Do udziału w Kongresie zapraszamy wszystkich lekarzy i specjalistów, którzy na co dzień praktykują z pacjentami w starszym wieku. Program naukowy Kongresu jest bardzo bogaty i interdyscyplinarny, tak jak interdyscyplinarna jest gerontologia i geriatria. Pragniemy zintegrować wiedzę najwybitniejszych specjalistów o chorobach wieku starszego z wiedzą geriatrów ukierunkowaną na specyfikę i kliniczne odrębności przebiegu chorób i ich leczenia w wieku starszym. Pragniemy podpowiedzieć, jak żyć, by starzeć się pomyślnie, jak odróżniać zmiany zależne od normalnego starzenia, od zmian zależnych od chorób z ich nietypową prezentacją, a w końcu, jak leczyć, by nieświadomie nie szkodzić.

Szczegółowy program Kongresu i rejestracja na stronie:
www.kobietaimezczyzna.info

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości