Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
zimnazośka
Posty: 127
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 22:10

Re: poprawa matury

Post autor: zimnazośka »

Karolajn18, dokładnie na tą biologie niepotrzebna mi była opanowana botanika, ekologia, genetyka czy ewolucjonizm i wszelkie inne działy. Wystarcza wiedza ogólna. Ale trzeba mieć dobrze myślący umysł A przy tym przeszkadza ta presja. Myślę, że jak już sie studiuje, to się piszę tak o - będzie to będzie, nie to nie. (No pod warunkiem, że nawet chce sięzostać na tym kierunku). Choć samo pisanie matury z chemii już mnie wiele nauczyło. Po 11 wiedziałam jak sobie wygospodarować czas - na 12 system działał bez zarzutu wystarczy tylko wyeliminować parę innych błędów i śmignąć porządnie za rok.

I yyy nie studiuję Posiedziałam sobie rok w domu, bo na lek wpadłam za późno, więc pierwszą porażkę uzasadniłam tym, że zwyczajnie nie zdążyłam. Do tej zrobiłam praktycznie wszystko co mogłam. A tu znowu. Także czas na spróbowanie studiowania w tej sytuacji marzy mi się farmacja Właściwie tak się do niej w parę miesięcy zdążyłam przekonać, że mogłabym nawet zostać jeśli się tylko załapię we wrześniu.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2012, o 21:25 przez zimnazośka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: poprawa matury

Post autor: Karolajn18 »

mis koala, uff, to dobrze tez nad tym myslalam czy sie da mam tylko nadzieje, ze nagle nie zrobia w szczecinie fiz podst!
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: poprawa matury

Post autor: Karolajn18 »

zimnazośka, niekoniecznie, ja studiowalam, a do tej matury podeszlam z wiekszym stresem niz rok temu, bo za pierwszym razem jeszcze moze sie nie udac, ale za drugim to juz tragedia /
zimnazośka
Posty: 127
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 22:10

Re: poprawa matury

Post autor: zimnazośka »

Karolajn18 no ja sobie 2012 traktuję jako pierwszy raz pierwszy raz z przygotowaniem. Choć wynik od tamtej sie wiele nie będzie różnił, a różnica w stanie wiedzy ogrooomna. Masakra
searleaf,rodzicom też nie musisz mówić albo powiedz, że jeszcze nie wiesz. A tu zjedziesz do domu w maju.
zimnazośka
Posty: 127
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 22:10

Re: poprawa matury

Post autor: zimnazośka »

no to jak za drugim większy stres, to za trzecim biegunka murowana
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: poprawa matury

Post autor: Stalowy »

[at]: źle rozumiesz zasady rekrutacji.

Powiem Wam, że teraz z GUMedu odsiewają więcej ludków niż z Kato chyba - zwłaszcza odkąd prof. Guma został przyłapany po 30 latach na piciu alkoholu i wydalony ze stanowiska kierownika katedry

Anatomia i biologia jak straszyły tak straszą ale jak to się pociśnie, to potem jakoś leci
zimnazośka
Posty: 127
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 22:10

Re: poprawa matury

Post autor: zimnazośka »

haha, to już go mogli zostawić i nagrodzić - mistrz kamuflażu.
Poza tym piszecie, że na ŚUMie może coś spadnie. Nie liczyłabym na to na podstawie faktu, że więcej miejsc. Bo tu więcej, ale w Krakowie mniej więc prawie na jedno wychodzi.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: poprawa matury

Post autor: Stalowy »

zimnazośka, w skali kraju jest łącznie 100 miejsc więcej (na czysto - po odjęciu miejsc gdzie jest mniej)
zimnazośka
Posty: 127
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 22:10

Re: poprawa matury

Post autor: zimnazośka »

no tak. Trochę macie rację w takim razie nie obstawiam, bo i tak mnie te progi nie ogarną, ale będę bacznie śledzić liczne spadki
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: poprawa matury

Post autor: Karolajn18 »

Stalowy, juz zrozumialam o co chodzi
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: poprawa matury

Post autor: Mårran »

zimnazośka, w skali kraju jest łącznie 100 miejsc więcej (na czysto - po odjęciu miejsc gdzie jest mniej)
Czyli średnio po niecałe 10 miejsc na uczelnię

Po 30 latach to już mogli go do emerytury potrzymać Zwłaszcza że taka legenda
Pani Buka
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: poprawa matury

Post autor: lith »

kurczę. chyba trzeba spić i podkablować kilka osób
villemo
Posty: 81
Rejestracja: 24 lip 2010, o 13:12

Re: poprawa matury

Post autor: villemo »

Myślę, że po tylu latach treningu, potrzebna by była duża dawka alkoholu,żeby ich spić Koszt byłby wysoki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości