Rekrutacja - parę pytań

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Thunderbird
Posty: 181
Rejestracja: 16 maja 2010, o 21:58

Rekrutacja - parę pytań

Post autor: Thunderbird »

Słuchajcie mam parę pytań odnośnie rekrutacji. Po ogłoszeniu wyników matury dostaję świadectwo dojrzałości z wynikami z matur. Czy papiery mam składać na wszystkie uczelnie, które mnie interesują czy tylko na tą na którą stawiam najbardziej? Waham się pomiędzy Poznaniem a Szczecinem. Czy muszę im dostarczyć dokumenty przed otrzymaniem świadectwa dojrzałości?

1. Zarejestrowałem się elektronicznie
2. Wpłaciłem do Szczecina i do Poznania po 85 zł na lekarski

Mógłby ktoś w skrócie wytłumaczyć mi tą procedurę rejestracji? Nie wiem czy wszystko dobrze rozumuję!

Pozdrawiam!
witek_932
Posty: 142
Rejestracja: 25 mar 2011, o 14:37

Re: Rekrutacja - parę pytań

Post autor: witek_932 »

Nie wiem jak do Poznania, ale do Szczecina wymagają jeszcze wysłania do nich formularza i potwierdzenia wpłaty.
Thunderbird
Posty: 181
Rejestracja: 16 maja 2010, o 21:58

Re: Rekrutacja - parę pytań

Post autor: Thunderbird »

Czyli przed ogłoszeniem wyników w Szczecinie muszę dostarczyć wydrukowany formularz rejestracji online + dowód wpłaty? A dopiero jak ogłoszą wyniki w lipcu to muszę dostarczyć tam wszystkie dokumenty takie jak świadectwo dojrzałości i inne?

Pozdrawiam
witek_932
Posty: 142
Rejestracja: 25 mar 2011, o 14:37

Re: Rekrutacja - parę pytań

Post autor: witek_932 »

Tak jest w Szczecinie, chociaż gdzieś trzeba dostarczyć dokumenty przed poznaniem wyników, ale nie wiem gdzie dokładnie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości