e-rekrutacja -problem

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Ania888
Posty: 34
Rejestracja: 8 paź 2008, o 17:06

e-rekrutacja -problem

Post autor: Ania888 »

hej wszystkim:) rejestrowal sie juz moze ktos do Łodzi na wydzial woj-lek (grupa MON) bo jest tam jedna taka formułka - jak dla mnie dosc niezrozumiala cyt: Jestem kandydatem w ramach limitu Ministerstwa Obrony Narodowej
zarejestrowanym już w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu.
co prawda, nie chce skladac na zwykly woj-lek tylko woj -lek z MONu ale czy to znaczy, ze powinnam byc zarejestrowana gdzies w tej wyzszej szkole we Wroclawiu? help plis
Ania888
Posty: 34
Rejestracja: 8 paź 2008, o 17:06

Re: e-rekrutacja -problem

Post autor: Ania888 »

przepraszam za post pod postem ale nie moge juz edytowac.
nie chce skladac na zwykly woj-lek tylko woj -lek z MONu ale gdzie powinnam to zaznaczyc? jesli w pierwszym wypadku dam NIE to czy to jest rownoznaczne z tym, ze poprostu nie chce skladac na wydzial z MONu? ale ja wlasnie chce tam zlozyc. nie widze tam zadnej takiej formulki, a wybierajac wydzial bylo tylko: lekarski lub wojskowo-lekarski, natomiast nie bylo woj-lek z MONu. troche to zawile opisalam, ale mam nadzieje ze ktos zrozumie o co mi chodzi d
Awatar użytkownika
essayma
Posty: 491
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 18:39

Re: e-rekrutacja -problem

Post autor: essayma »

a znasz terminy rekrutacji na MON? Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że one już się dawno zakończyły.
witek_932
Posty: 142
Rejestracja: 25 mar 2011, o 14:37

Re: e-rekrutacja -problem

Post autor: witek_932 »

Ania888, podczas rejstracji na woj-lek pytają cię czy jesteś kandydatem z MONu. Jeśli teraz zaczęłaś rejestrację to trochę za późno, bo wcześniej trzeba było się zalogować na WSO Wrocław. Dzisiaj doszło do mnie zawiadomienie o testach sprawnościowych, Chyba panowie z WKU nie zrozumieli, że rezygnuję z ich oferty
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: e-rekrutacja -problem

Post autor: Mr_Sandman »

pWlbbb, jeśli mogę spytać. Co Tobie się nie spodobało w w ofercie MONu? Pytam się jedynie z ciekawości. Sam się miotam z myślami czy warto, czy nie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 64 gości