Prośba kandydata o pomoc.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
FNetter
Posty: 11
Rejestracja: 3 maja 2012, o 19:58

Prośba kandydata o pomoc.

Post autor: FNetter »

Witam serdecznie,

Z góry bardzo przepraszam że zaśmiecam forum problemami mnie nurtującymi ale gdzie lepiej zasięgnąć informacji jak nie u źródła i osób które przechodzą całą ścieżkę rekrutacji i nauki.

Chodzi mi o konkretne odpowiedzi na temat:

-Jak oscylowały progi punktowe aby dostać się na medycynę niestacjonarną i stacjonarną (zaocznie i dziennie).
-Z jakimi średnimi punktacjami przyjmowali i dzienne i zaoczne? (może ktoś się podzielić swoimi %?)
-Gdzie jest łatwiej się dostać stoma(stacjonarna lub niestacjonarna) , lekarski(stacjonarny i niestacjonarny)
-Czy są jakieś limity (minimalne) pułapy punktowe np z biologii od których się startuję aby się dostać?

Jestem 26 letnim facetem który skończył już socjologię, ratownictwo medyczne na uj i w tym roku poprawił maturę, ze średnich ocen i analiz wychodzi mi:

75 - 80% z Biol rozszerzonej.
95 - 98% z Chemii rozszerzonej.
i 80 - 85% z matmy rozszerzonej.

Czy mam szansę dostać się na medycynę? dzienne zaoczne? może ktoś podzielić się swoimi uwagami ze mną?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc, i przepraszam za zaśmiecanie forum.

Piszę tą wiadomość z prośbą o urealnienie nawet najbrutalniejsze moich dylematów
Awatar użytkownika
latomerii
Posty: 253
Rejestracja: 23 maja 2009, o 18:44

Re: Prośba kandydata o pomoc.

Post autor: latomerii »

Jak oscylowały progi punktowe aby dostać się na medycynę niestacjonarną i stacjonarną (zaocznie i dziennie).
W zależności od uczelni najniższe progi to SUM - stacjonarne - 163, niestacjonarne - 140. Nie ma czegoś takiego jak medycyna ZAOCZNA.
W poznaniu z dwu przedmiotowych był najwyższy, na stacjonarne bodajże 170.
Zawsze najłatwiej na SUM, Katowice lub Zabrze (stoma tylko Zabrze), bo tam jest najwięcej miejsc.
Co do najmniejszego pułapu biologii to wynik z niej jest brany pod uwagę przy ludziach na końcu listy rankingowej, wchodzą Ci z taka samą liczbą punktów, ale najlepszym wynikiem z biol.
Z takimi wynikami na pewno byś się dostał, ale przestrzegam, bo szacowanie wyników bywa złudne.
Poza tym polecam korzystanie z wyszukiwarki
jarauto
Posty: 525
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:13

Re: Prośba kandydata o pomoc.

Post autor: jarauto »

Może to nie najmilsze powitanie na forum ale wychodzi na to, że jesteś zwykłym trollem.

Założyłeś identyczny wątemk na forum ŚUM a teraz śmiecisz tu.

Na ww. forum dostałeś odpowiedzi na swoje pytania, w tym osobiście ode mnie w formie PW, którą przeczytałeś. I wciąż śmiecisz!, zadając w x wątkach te same pytania, na które otrzymałeś już odpowiedzi.
FNetter
Posty: 11
Rejestracja: 3 maja 2012, o 19:58

Re: Prośba kandydata o pomoc.

Post autor: FNetter »

Stary wiem, że chcesz być fajny - dla tego się nie złoszczę. Pytam tu i w innych miejscach bo tylu ilu jest ludzi - tyle jest opinii więc daj sobie spokój, jesteś fajny! a ja jestem trollem i śmierdzę wałem!
jarauto
Posty: 525
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:13

Re: Prośba kandydata o pomoc.

Post autor: jarauto »

coś ci się chyba popierd oliło.

na żadne z twoich pytań nie ma opinii, tylko są fakty.

Ile poznałeś opinii nt. progów na SUM

progi są jakie są i każda średnio rozgarnięta małpa potrafi je wygóglać, miast zawracać doopę pytaniem: Jak oscylowały progi punktowe aby dostać się na medycynę niestacjonarną".
FNetter
Posty: 11
Rejestracja: 3 maja 2012, o 19:58

Re: Prośba kandydata o pomoc.

Post autor: FNetter »

Jesteś fajny, odpuść sobie bo Ci żyłka strzeli!
dziuzeppeeeee
Posty: 17
Rejestracja: 28 maja 2012, o 13:25

Re: Prośba kandydata o pomoc.

Post autor: dziuzeppeeeee »

sie chcial wynikami pochwalic nie ty pierwszy widze juz chyba setny raz kogos kto pisze multum postow w ktorych pyta o rzeczy ktorymi normalny czlowiek z takimi wynikami by sie niie przejmowal do tego doklada ile mial i czeka az mu wszyscy powiedza ze sie spokojnie dostanie i ze jest geniuszem. slabo slabooo.
Przemeqq
Posty: 811
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:40

Re: Prośba kandydata o pomoc.

Post autor: Przemeqq »

nawet po zsumowaniu najwyższych przewidywanych wyników na cmuj nie ma szans )
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości