Z czym warto polaczyc chemia ?

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
sqri00
Posty: 94
Rejestracja: 28 lis 2008, o 13:59

Z czym warto polaczyc chemia ?

Post autor: sqri00 »

Studiuje chemie i chciałam bym zaczac studiowac jakis drugi kierunek jest sens w polaczeniu chemii z biotechnologia, towaroznastwem albo inzynieria chemiczna ?
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Z czym warto polaczyc chemia ?

Post autor: Batha »

może informatyka?
sqri00
Posty: 94
Rejestracja: 28 lis 2008, o 13:59

Re: Z czym warto polaczyc chemia ?

Post autor: sqri00 »

hmmm niee chyba raczej odpada . nie jestem za dobra z matmy ( z ta na chemii jakos dałam rade ale nie chciałbym przez to jeszcze raz przechodzic ) pozatym zapomniałam dodac ze jestem na specjalnosci chemia środkow bioaktywnych i kosmetykow i w tym kierunku chcialabym sie kierowac
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Z czym warto polaczyc chemia ?

Post autor: Batha »

ja na Twoim miejscu wybrałabym coś bardziej odległego, żeby mieć szansę na pracę w dwóch dziedzinach.
Biotechnologia wg mnie odpada. Towaroznawstwo czy Inżynieria byłyby lepsze.
czy to koniecznie muszą być studia? Myślałaś o jakimś kursie AutoCada, ChemCada, albo kursie kosmetyczki/wizażystki?
sqri00
Posty: 94
Rejestracja: 28 lis 2008, o 13:59

Re: Z czym warto polaczyc chemia ?

Post autor: sqri00 »

tak myslałam na kosmetologia ,ale odradzila mi to dziewczewczyna z mojego kierunku ktora na nia poszła i zrezygnowała. (bo na I stopniu to typowa nauka wykonywania zbiegów kosmetycznych i chemia na bardzo niskim poziomie) Na II stopniu jest juz lepiej ,ale poki co nie ma go w moim miescie.
A co do tych kursów to kojarze tylko ze to jakies programy komputerowe ? musze poczytac
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość