Pewna właściwość...

Fotograficzne zagadki przyrodnicze. Dodawaj zachęcające zdjęcia przyrodnicze do forum i zadaj merytoryczne pytanie do dyskusji
Mała Mi
Posty: 272
Rejestracja: 10 kwie 2007, o 19:58

Pewna właściwość...

Post autor: Mała Mi »

byłam dzisiaj na wykładach z matematyki. i pan dr zadał w pewnym momencie pytanie którym poprostu mnie zagiął. mianowicie pytał o właściwość funkcji. dodał że lawa ma taką właściwość i pokrzywa ma taką właściwość. no i jako biolchem schowałam się pod stół. uśmiałam się gdy podał odpowiedź ktoś wie o co chodzi.? gdyby ktoś chciał odpowiedzieć proszę o ukrywanie wiadomości
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Pewna właściwość...

Post autor: badger »

hmm moze chodzi o parzystosc funkcji
Mała Mi
Posty: 272
Rejestracja: 10 kwie 2007, o 19:58

Re: Pewna właściwość...

Post autor: Mała Mi »

dokładnie. dobiło mnie to bo gadał bez przerwy o jakichś kosmicznych cyfrach, bzdurach takich że w ogóle tragedia i tu nagle pokrzywa. i 20 osób zamilkło. i sam sie skręcał jak w końcu o tym powiedział. gratuluję
Awatar użytkownika
Wasyl
Posty: 249
Rejestracja: 2 maja 2007, o 18:10

Re: Pewna właściwość...

Post autor: Wasyl »

Pokrzywa: parzy Lawa: parzy
a funkcje bywają parzyste Takie luźne skojarzenie, nie sądzę by odpowiedz była na moim poziomie edukacji

Poprostu jestem ciekawa odpowiedzi
beba
Posty: 401
Rejestracja: 29 gru 2006, o 19:51

Re: Pewna właściwość...

Post autor: beba »

ja tez jestem ciekawa co tam łaczy funkcję z pokrzywą? mam nadzieję, ze bedzie śmiesznie
Mała Mi
Posty: 272
Rejestracja: 10 kwie 2007, o 19:58

Re: Pewna właściwość...

Post autor: Mała Mi »

beba pisze:ja tez jestem ciekawa co tam łaczy funkcję z pokrzywą? mam nadzieję, ze bedzie śmiesznie
eee tam, myślałam że bedzie śmiesznie ale zbyt wiele osób zbyt szybko kojarzy:P no w każdym razie chodzi o parzystość
shadow1
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2007, o 17:19

Re: Pewna właściwość...

Post autor: shadow1 »

nie mam pojęcia
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości