Akademik Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu- który wybrać?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Marronn
Posty: 2
Rejestracja: 4 lip 2008, o 19:30

Akademik Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu- który wybrać?

Post autor: Marronn »

Witam!
Mam bardzo ważne pytanie i będę ogromnie wdzięczna za wszystkie informacje dotyczące akademików Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu .

Przede wszystkim jak wygląda życie w akademiku ? czy jest dużo imprez? (bo na tym mi nie zależy bo będę chciała się coś pouczyć ) czy jest internet w pokojach? i jak wygląda dostęp do łazienek? I jeszcze, który z akademików jest tak naprawdę najlepszy jeśli chodzi o warunki, warunki itd.?

Jak wygląda też utrzymanie w Poznaniu? ile potrzebuję kasy na miesiąc ?

Będę wdzięczna za szybką odpowiedź i opinie bo niedługo będę musiała decydować się na akademik
cahala

Re: Akademik Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu- który wybrać?

Post autor: cahala »

o utrzymywaniu się na studiach jest osobny, długi temat. a co do akademików to najlepiej byłoby znaleźć forum studentów swojej uczelni i tam pytać o szczegóły.
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: Akademik Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu- który wybrać?

Post autor: rigor mortis »

Marronn, akademik jest naprawdę bardzo trudno uzyskać z tego, co wiem, więc najlepiej jeszcze szukać w międzyczasie jakiejś stancji, bo np. wiele osób z mojego rocznika przejechało się, licząc na akademik.
Marronn
Posty: 2
Rejestracja: 4 lip 2008, o 19:30

Re: Akademik Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu- który wybrać?

Post autor: Marronn »

dzięki za pomoc no ja powinnam dostać akademik, bo mieszkam nad samym morzem P ale zobaczy się , jeszcze raz dzięki
bebe18
Posty: 76
Rejestracja: 11 lis 2007, o 22:03

Re: Akademik Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu- który wybrać?

Post autor: bebe18 »

A ja tez chce wiedziec co na ten temat. W ktorym z akademikow są najlepsze warunki? I jak jest z łazienkami? Jest tu ktoś w ogole z Poznania?
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Akademik Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu- który wybrać?

Post autor: Ann »

Ja czytałam na forum pulsu UM , że studenci chwalą sobie Wawrzynek, ale to tylko opinie innych, ja sama nie wiem, który akademik jest najlepszy. Z resztą na I roku i tak nie wybieramy sobie akademika
Euglena
Posty: 7
Rejestracja: 22 lip 2008, o 18:55

Re: Akademik Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu- który wybrać?

Post autor: Euglena »

no nie wybieramy, ale dla przyszłych roczników - WCALE NIE JEST CIĘŻKO DOSTAĆ AKADEMIK:P
nowa.zelandia
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2009, o 20:36

Re: Akademik Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu- który wybrać?

Post autor: nowa.zelandia »

a czy nie lepiej byloby poprostu zebrac sie np po 5 osob ktore sa np na jednym kierunku i wynajac fajne mieszkanienapewno cenowo nie rozniloby sie tak bardzo od akademika a jednak jest komfort
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Akademik Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu- który wybrać?

Post autor: Korczaszko »

zależy co kto lubi, akademiki rządzą! D
aleks232323
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2012, o 12:23

Re: Akademik Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu- który wybrać?

Post autor: aleks232323 »

teraz jest niż demograficzny, kierunków studiów coraz mniej, stad i studentów mniej, i łatwiej dostać miejsce
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości