Matura - Fizyka

Pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki, rozwiązywanie zadań maturalnych oraz wykaz arkuszy maturalnych z fizyki
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Matura - Fizyka

Post autor: Medycyna Lwów »

QQ pisze:hmm a odpowiedzWystępują między oddziałwyującymi na siebie jądrami atomowymi zalicza ? mam pytanie do wykresu, narysowalem to 50V, ale zrobile cosinusoide i zaznaczylem tez wartosci -50V. jak mi to ocenia?
chyba niesttey nie zaliczą - prąd był wyprostowany, więc musiała być funcja |sinwt| o maksimum w 50 V.
Regis
Posty: 64
Rejestracja: 12 mar 2007, o 20:31

Re: Matura - Fizyka

Post autor: Regis »

Niom ten wykres ja też tak niestety zrobiłem jak ty ale myślę że odejmą 1-2 pkt. Bo są punkty za opisanie osi i obliczenia .
Apropo jąder to niestety nie zaliczą bo siły jądrowe nie działają pomiędzy jądrami tylko w nich samych pomiędzy poszczególnymi nukleonami
rokitniczka
Posty: 12
Rejestracja: 3 kwie 2007, o 16:28

Re: Matura - Fizyka

Post autor: rokitniczka »

doszły mnie słuchy, że za rok ma nie byc teorii na maturze z fizy tylko same zadania:) Czy to prawda?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Matura - Fizyka

Post autor: Medycyna Lwów »

doszły mnie słuchy, że za rok ma nie byc teorii na maturze z fizy tylko same zadania:) Czy to prawda?
oj nie bądź smieszna - słuchy o maturze. Teoria jest zawsze, takto była by zbyt duża monotonia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości