Biologia na UW; pytania.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
spragniony
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2010, o 19:37

Biologia na UW; pytania.

Post autor: spragniony »

Witam serdecznie,
pragnę zwrócić się do szanownego grona z kilkoma konkretnymi ( mam nadzieję ) pytaniami dotyczącymi studiowania biologii na Uniwersytecie Warszawskim, mianowicie:
1) Jaki był próg punktowy podczas rekrutacji na rok 2009/2010 ?
2) Czy sposób liczenia punktów rekrutacyjnych różnił się od obecnego?
3) Jakie wady i zalety uczelni widzą tamtejsi studenci ? Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, iż nie pytam o wrażenia dotyczące specyfiki kierunku. Chodzi o merytoryczne rozliczenie uczelni ( administracji, kadry dydaktycznej ) z jej pracy.
4) Jak faktycznie wygląda współpraca z zagranicznymi uczelniami ?
5) Jak duża część studentów prowadzi dalsze kariery naukowe ?

W razie gdybym poruszał przewałkowane już problemy, nalegam o skierowanie do odpowiedniego tematu.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
keehl
Posty: 251
Rejestracja: 18 paź 2009, o 21:09

Re: Biologia na UW; pytania.

Post autor: keehl »

Coś mi się z forum psuje, nie wiem czy nie zdubluje mojej odpowiedzi.

W każdym razie - też mnie to interesuje, gdyby ktoś mógł odpowiedzieć, czy ciężko się dostać.?
Evika
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2012, o 16:14

Re: Biologia na UW; pytania.

Post autor: Evika »

Cześć wszystkim:)!
Mnie również bardzo zainteresowałyby odpowiedzi na powyższe pytania, ponieważ jestem po licencjacie z biologii tylko, że na innej uczelni niż UW. Dlatego też wszelkie info na temat magisterki z biologii na Waszej uczelni mile widziane:)
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości