badanie lekarskie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
maamci
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2012, o 22:06

Re: badanie lekarskie

Post autor: maamci »

no tylko problem w tym, ze na razie nie ma przydzialu do wydziałów.
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: badanie lekarskie

Post autor: domaja »

to może ja powiem, że dziś oddawałam to zaświadczenie do komisji po prostu tam gdzie przyjmowali mi dokumenty.
Jeżeli chodzi o te przychodnie z listy to ja byłam na bukowińskiej i choć lekarze faktycznie profesjonalni to nie panie w recepcji. Panuje bałagan i zapisują niby na konkretną godzinę, ale np. byłam zapisana na 17 to 20 osób zapsiały na tę godzinę Plus był taki, że w sumie łatwo się tam zapsiać jeśli komuś zależy na zybkim terminie. U mnie tak było przynajmniej.
mirelka155
Posty: 12
Rejestracja: 15 paź 2011, o 21:01

Re: badanie lekarskie

Post autor: mirelka155 »

domaja, ja tez bylam na bukowińskiej i mam zamiar zawieźć dokumenty jutro. Mam do Ciebie pytanie czy na Twoim zaświadczeniu miałaś dokładną datę następnego badania? Mi lekarz napisał tylko miesiąc i rok a doczytałam się że musi być dzień. Ponadto lekarz nie napisał mi też adresu WUMu chociaż na zaświadczeniu jest na ten adres miejsce. Nie pamiętasz może jak było u Ciebie? Bo martwie się, że będą mi robić problemy jutro.
mikin15
Posty: 42
Rejestracja: 1 maja 2011, o 17:50

Re: badanie lekarskie

Post autor: mikin15 »

Czy te przychodznie na Grójeckiej i Bukowińskiej sa tylko dla WUM-u czy tez dla UW ?
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: badanie lekarskie

Post autor: domaja »

mirelka155, ja akurat też miałam tylko rok 2015, ale chyba skoro to tak odległy termin to nikt nie powie dokładnej daty adresu też nie i dzisiaj jak oddawałam nie było żadnego problemu. Myślę, że to nie jest najważniejsze. Chodzi oto czy ktoś nie ma przeciwwskazań do studiowania na danym kierunku. Jak to dzisiaj oddawałam panni na wumie spytała mnie tylko dokładnie o nazwisko i kierunek, nie wiem nawet czy dokładnie to sprawdzała.

mikin15, to jest forum wumu więc raczej musisz pytać gdzie indziej, ale znalazłamw necie coś takiego

chyba mamy te same przychodnie na podstawie umów uczelni z NFZ.
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: badanie lekarskie

Post autor: domaja »

mirelka155, wiesz ciekawa jestem czy tam się nie widziałyśmy przypadkiem. Miałam tam tyle badań, że byłam w sumie na Bukowińskeij ze 3 razy. W jakich dniach byłaś? Może bd Cię kojarzyć?
Byłam we wtorek i w piątek u okulisty i neurologa.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości