Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
plecha
Posty: 103
Rejestracja: 27 lip 2010, o 22:05

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: plecha »

Przepraszam, ze sie wtrace, ale czy prawda jest ze w przyszlym roku na WUM zamiast fizyki p obowiazuje (przy rekrutacji, ofc) matematyka p? Czy jakies przeliczniki matematyka p/r beda obowiazywaly?
Awatar użytkownika
Żubraczy
Posty: 64
Rejestracja: 15 cze 2010, o 18:55

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: Żubraczy »

Tomq pisze: Żubraczy - mam nadzieję, że prawa jazdy nie masz, bo pewnie jak ktoś włącza kierunkowskaz to bezgranicznie wierzysz, że będzie skręcał, a kierowcy cały dzień jeżdżą na światłach, bo nieuchronnie zbliża się noc.
Daruj sobie te błyskotliwe komentarze. Chyba mnie uznałeś jako jakiegoś wroga, a ja nie opowiadam się po żadnej ze stron tego konfliktu, chociaż cieszę się, że został on sprowokowany, bo w końcu pojawił się głos kogoś kompetentnego z II WL

plecha, do rekrutacji będziesz sobie liczyła fizykę lub matematykę, a co do przeliczników to nie wiem, wszystko jest napisane na ich stronie
Pan II WL
Posty: 30
Rejestracja: 20 lip 2012, o 22:00

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: Pan II WL »

Kaamil pisze:w przewodniku w tematach nie ma wymienionych przeze mnie, albo ja jestem ślepy. Pokaż gdzie sa leki p/malaryczne niby.

Zdawał 3 lata temu i sam mówił, że na jakby był u nas to by przedmiot na bank powtarzał.
1.jpg
temat 8. Są na nim przeciwpasożytnicze i przeciwmalaryczne. Zresztą prezentacji to już nie ma sensu wysyłać.
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: Tomq »

&#x17Bubraczy pisze: Daruj sobie te błyskotliwe komentarze.
Jakbym Ci posłodził, to byś zapomniał. Bądź po prostu bardziej krytyczny, to wszystko. Powodzenia na studiach.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: Medycyna Lwów »

Pan II WL pisze: temat 8. Są na nim przeciwpasożytnicze i przeciwmalaryczne. Zresztą prezentacji to już nie ma sensu wysyłać.
ok, tu jest, ale reszty nie ma w przewodniku tak czy owak.
Pan II WL
Posty: 30
Rejestracja: 20 lip 2012, o 22:00

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: Pan II WL »

W tym roku plan został rozszerzony na II WL, więc pewnie na 4. roku też się zmieni. Poczekamy na plan dla 2012/2013 to będzie o czym dyskutować. W każdym razie po 3. roku widać, że różnice się wyraźnie zmniejszyły, zresztą na Sobieskiego twierdzili, że do tego dążą.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: Medycyna Lwów »

tyko czemu teraz? opóźniony zapłon mają? nie rozumiem tego - program to program. Dobra - pal licho leki na malarię, których jest mało i sa mało ważne, ale nie robić toksykologii na przedmiocie farmakologia I toksykologia - to jest już cyrk.
Pan II WL
Posty: 30
Rejestracja: 20 lip 2012, o 22:00

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: Pan II WL »

Kaamil pisze:tyko czemu teraz? opóźniony zapłon mają? nie rozumiem tego - program to program. Dobra - pal licho leki na malarię, których jest mało i sa mało ważne, ale nie robić toksykologii na przedmiocie farmakologia I toksykologia - to jest już cyrk.
Przekonamy się w przyszłym roku. Nie zapominaj, że prof. Płaźnik, obecny kierownik jest od stosunkowo niedawna, więc stąd może tempo ewoluowania zmian. Obecny prof. podkreśla, że I WL i II WL mają zajęcia w tym zakładzie tj. Katedra i Zakład Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej i że szefem szefów jest kierownik zakładu na Krakowskim Przedmieściu.

Poprzedni kierownik na II WL ponoć wolał iść w kierunku większej autonomizacji, ale to akurat słyszałem z drugiej ręki.
Awatar użytkownika
Żubraczy
Posty: 64
Rejestracja: 15 cze 2010, o 18:55

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: Żubraczy »

Tomq, dzięki
madzia17526
Posty: 12
Rejestracja: 3 paź 2011, o 13:43

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: madzia17526 »

Hej. Możecie przestać pisać w kółko o czym innym niż jest założony temat Jest tyle innych wątków od tego.


Zapytamc więc jak myślicie czy przed wrześniem wyjdzie jeszcze jakaś lista?
Awatar użytkownika
BlaBlues
Posty: 237
Rejestracja: 10 lip 2010, o 15:36

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: BlaBlues »

madzia17526, mi troszkę brakuje na WUM i nie robię sobie większych nadziei. Uważam, że przed wrześniem nie ma co liczyć na jakąkolwiek listę, ewentualnie we wrześniu może przyjmą parę osób, które są pod kreską.
igorus
Posty: 32
Rejestracja: 6 maja 2012, o 17:41

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: igorus »

Wiecie może jaki jest próg na niestacjonarną stome w tym roku?
madzia17526
Posty: 12
Rejestracja: 3 paź 2011, o 13:43

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: madzia17526 »

Hej. Czy ktoś wie kiedy w tamtym rozesłane zostały decyzje o nieprzyjęciu I czy znacie kogoś kto został przyjęty po otrzymaniu najpierw decyzji o nieprzyjęciu a potem jakoś telefonicznie lub we wrześniu jednak go przyjęli
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości