chemia na UW

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
mikin15
Posty: 42
Rejestracja: 1 maja 2011, o 17:50

Re: chemia na UW

Post autor: mikin15 »

Dziekuje a skąd mam wziąć to podanie o legitymacje bo nie mogłem znaleźć ?
ChelseaFC
Posty: 5
Rejestracja: 12 lip 2012, o 17:50

Re: chemia na UW

Post autor: ChelseaFC »

jak wydrukujesz podanie ze swojego konta irk o przyjęcie na studia to masz tam dwie strony ,jedna właśnie to podanie o przyjęcia na studia a druga strona to podanie o wydanie legitymacji .
mikin15
Posty: 42
Rejestracja: 1 maja 2011, o 17:50

Re: chemia na UW

Post autor: mikin15 »

wielkie dzieki nie zauważyłem tego :0
mikin15
Posty: 42
Rejestracja: 1 maja 2011, o 17:50

Re: chemia na UW

Post autor: mikin15 »

Czy ktoś z was był na tym Campusie UW ?
mikin15
Posty: 42
Rejestracja: 1 maja 2011, o 17:50

Re: chemia na UW

Post autor: mikin15 »

Gdzie mozna zrobic badania do lekarza pracy z UW ?
ChelseaFC
Posty: 5
Rejestracja: 12 lip 2012, o 17:50

Re: chemia na UW

Post autor: ChelseaFC »

na stronie uw masz podane gdzie są lekarze związani z UW i chyba u nich jest bezpłatnie ,ale tego na pewno to nie wiem ,poza nimi możesz zrobić u najbliższego lekarza medycyny pracy w twojej miejscowości.
forever young
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2012, o 09:01

Re: chemia na UW

Post autor: forever young »

Hej. badania możesz zrobic u dowolnego leakrza medycyny pracy. Co z tym campusuem? był ktoś? bo zastanawiam się nad wyjazdem.
mikin15
Posty: 42
Rejestracja: 1 maja 2011, o 17:50

Re: chemia na UW

Post autor: mikin15 »

Ja na campus nie jade wygląda mi to słabo. A swoja drogą jestem ciekaw czy w pierwszym roku chemii nabedziemy umiejętności które na pozwola robic juz nakrotyki i sterydy ?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: chemia na UW

Post autor: a_niap »

Na Campusie głównym UW (na Krakowskim Przedmieściu) wydział Chemii chyba niewiele ma zajęć (jakieś ogólnouniwersyteckie przedmioty chyba tylko)
plankk
Posty: 90
Rejestracja: 25 wrz 2010, o 08:25

Re: chemia na UW

Post autor: plankk »

Chemia ma przede wszystkim zajęcia na Pasteura. Niektóre ćwiczenia na Radiochemii, ale to jest zaraz koło gmachu Wydziału Chemii. Na I roku fizyka A ma wykład na Hożej (fizyka B - na Radiochemii). OGUNy, wf czy lektorat to już zależnie od tego co się wybierze. Jak się chce to poza kampus Ochota można w ogóle się nie ruszać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość